Ana Sayfa Haber Doping Fiber İnternet Kullanıcılarla Buluşuyor

Doping Fiber İnternet Kullanıcılarla Buluşuyor

Millenicom’un bireysel ürünler markası Doping; ‘Doping Fiber İnternet’ hizmetiyle abonelerine yüksek hız ve kesintisiz internet deneyimini yaşatıyor.

100 Mbps’ye kadar değişen hızlarda sunulan fiber internet ile aboneler, internette filmleri  ya da paylaşılan videoları kesintisiz izleyebilecek, e- eğitim, görüntülü konuşma gibi yüksek hız gerektiren uygulamaları rahatça kullanabilecekler. 100 Mbps’lik internet erişimi ile bir müzik dosyasını 1 saniyeden kısa bir sürede, yüksek çözünürlüklü bir filmi sadece 1 dakikada, 1GB boyutundaki bir dosyayı bir buçuk dakikada indirmek mümkün oluyor.

Doping, geniş ürün yelpazesine bir yenisini daha katarak, Doping Fiber İnternet ile abonelerine, fiber internet hizmetini en iyi bağlantı deneyimi ve çok cazip fiyatlar ile sunuyor.

Millenicom Türkiye Bireysel Satış ve Pazarlama Direktörü Meltem Cebeci, Doping Fiber İnternet hizmetini şöyle anlatıyor: Son yıllarda internet kullanımında artan video izleme alışkanlığı ile hem hız gereksiniminde hem de sınırsız tarifelere olan eğilimde belirgin bir artış gözlemlendi. Türkiye’nin ilk 16 Mbps hızındaki ADSL2+ hizmetini tüketicilerle buluşturan operatör olarak abonelerimize 100 Mbps’ye kadar değişen hızlarda fiber internet sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Sınırsız Doping Fiber İnternet aboneliklerini 24 ay indirimli çok avantajlı fiyatlarla sunuyoruz.”fiberoptik

Kampanya kapsamında dört ayrı hızla sunulan Doping Fiber İnternet Kampanyalarında; 20 Mbps’e kadar Sınırsız Fiber İnternet’in tanıtım fiyatı 24 ay boyunca 44,99 TL. Kullanıcılar, Doping Fiber İnternetin yanında isterlerse aylık 15,99 TL ‘a telefon hizmetinden de yararlanabiliyorlar. Üstelik bağlantı ücretleri de hediye.

Millenicom’un sunduğu diğer tarifeler ise şu şekilde: 35 Mbps’ye kadar sınırsız fiber internet ayda 60,99 TL, 50 Mbps’e kadar Sınırsız internet ayda 79,99 TL, 100 Mbps’e kadar sınırsız fiber internet 99,99 TL. 24 ay indirimli olarak sunulan bu paketlerle hız severler internetin keyfini doyasıya yaşayacak.

Konuyla ilgili daha geniş bilgi almak isteyenler www.doping.com.tr ‘den veya 0 850 333 0 333 Doping Müşteri Hizmetleri’nden bilgi alabilirler.

Ali Yavuz ŞAHİNhttp://www.donanimgunlugu.com
Uzun yılardır teknoloji meraklısı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting