Ana SayfaAppleApple kendi uygulamasını iPhone X için anca güncelleyebildi!

Apple kendi uygulamasını iPhone X için anca güncelleyebildi!

Geliştiricilere uygulamalarını iPhone X için optimize etme şartı getiren Apple, daha anca bugün kendi uygulamasını X için optimize etti. İşte iPhone X için yenilenen o uygulama!

Apple, geçtiğimiz aylarda uygulama geliştiricilerine bir mail göndermişti. Bu mailde mevcuttaki uygulamaların iPhone X için optimize edilme şartı yazıyordu. Ayrıca App Store’a yüklenecek olan yeni uygulamaların kabul edilmesi için ise yine X uyumluluğu zorunlu kılınmıştı.

Bildiğiniz gibi Cupertinolu teknoloji devi Beats Electronics‘i bünyesine katmış ve yeni ürünlerini satışa sunmuştu. Beats’in yeni ürünleri arasında taşınabilir hoparlör kategorisinde yer alan Beats Pill+ yer alıyordu. Apple, Beats Pill+ için bir de uygulama yayınlamıştı.

Pill+ iPhone X için güncellendi!

App Store’daki Beats Pill+ uygulaması ile birden fazla Pill hoparlörler birbirine bağlanabiliyordu. En son Ekim 2017’de güncellenen Beats Pill+ uygulaması maalesef ki iPhone X desteğine sahip değildi. Apple, aylar sonra Beats Pill+’ı bugün yeni iPhone çözünürlüğü ile güncelledi.

Yeni iPhone’lar Lightning yerine USB Type-C kullanabilir

Geliştiriciler için yeni iPhone çözünürlüğünü zorunlu kılan Apple’ın, Pill+ uygulamasını güncellemek için bu denli geç davranması biraz düşündürdü. App Store’da Apple imzalı hala X için güncellenmemiş uygulamaların yer aldığını belirtelim.

iPhone X

Bakalım geliştiriciler için bir zorunluluk sunan Apple, X için optimize edilmemiş AirPort İzlencesi ve iTunes Remote uygulamalarını ne zaman güncelleyecek?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting