Apple iWatch İçin Sürpriz Gelişme

Apple iWatch Icin Surpriz Gelişme

Apple iWatch modelinin pazarlaması için dünyaca ünlü saat markası Tag  Heuer’in pazarlamadan sorumlu başkan yardımcısını göre getirdi.

Giyilebilir cihazlar yavaş yavaş hayatımıza girmeye başlarken, birçok sorunda ortaya çıkmaya başladı. Şuan için geeklerin tercih edebileceği kıvamda olan akıllı saat modellerinin,  kullanıcıların kollarına taktıkları ve 7/24 hayatlarını kolaylaştıracak bir cihaz olması gerekiyor.

Apple-iWatch-Icin-Surpriz-Gelişme

Teknoloji devi Apple, akıllı saat modeli iWatch ile akıllı saat pazarında şansını denemeye hazırlanıyor. Merakla beklenen iWatch için önemli hamleler yapan Apple, Dünyaca ünlü lüks saat markası Tag Heuer’in pazarlamadan sorumlu başkan yardımcısı Patrick Pruniaux ile anlaşmaya vardı. Pruniaux, Apple iWatch’ın  pazarlamasından sorumlu olacak. Pruniaux’nün Apple’a geçişi Tag Heuer’in başkanı Jean-Claude Biver tarafından da doğrulandı.

 tag-heuer-aquaracer-andreas-knudsen-flickr

Lüks saatlerle adını duyuran firmanın akıllı saat ve telefonlara hiç de yabancı olmadığını söyleyebiliriz. Meridiist serisiyle ultra lüks sınıfta yer alan akıllı telefon modellerini satışa sunan Tag Heuer’in elmas, safir, elmas, karbon ve titanyum kaplı akıllı telefon modelleri bulunuyor. Son 2 yıldır merakla beklenen Apple’ın akıllı saat projesi iWatch, pazardaki rakiplerinden farklı olmanın peşinde. Bakalım Apple karşımaıza nasıl bir akıllı saat modeliyle çıkacak.

 Xiaomi MI-3 10 Milyon Satış Yaptı