Ana SayfaGenelApple AirPods 3 için tanıtım tarihi belli oldu

Apple AirPods 3 için tanıtım tarihi belli oldu

Apple’ın geçtiğimiz ay düzenlediği etkinlikte yeni nesil AirPods modelini tanıtması bekleniyordu. Fakat bu beklentiler gerçekleşmedi. İşte detaylar.

Apple AirPods 3 için tanıtım tarihi belli oldu. Teknoloji gündemini takip edenlerin de bildiği üzere Apple geçtiğimiz ay önemli bir etkinliğe imza atmıştı. Cupertino merkezli şirket gerçekleştirdiği etkinlikte yeni nesil iPhone modellerini tanıtmıştı. Ayrıca yeni nesil iPhone modellerinin yanı sıra Apple Watch Series 7 de görücüye çıkmıştı.

Bu etkinlikteki genel beklenti AirPods 3’ün de tanıtılacağı yönündeydi. Fakat bu gerçekleşmedi. Peki Apple yeni nesil kablosuz kulaklıklarını ne zaman tanıtacak.

Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz gün 18 Ekim’de gerçekleşecek olan Unleashed etkinliğinin detayları ortaya çıkmıştı. Şimdi ise bu etkinlikle ilgili ilk iddialar ortaya atıldı.

Apple AirPods 3 için tanıtım tarihi belli oldu

İddialara göre Apple yeni nesil kablosuz kulaklıklarını da 18 Ekim’de gerçekleşecek olan Unleashed etkinliğinde tanıtacak. AirPods 3’ün Apple’ın yeni nesildeki en ucuz kablosuz kulaklığı olması bekleniyor.

Bilindiği üzere AirPods Pro içerdiği özelliklerde bir kablosuz kulaklıktan beklenen tüm detayları kullanıcılara sunuyordu. Dolayısıyla AirPods 3 bu özelliklerden bazılarının törpülenerek, fiyat etiketinin de düşürüldüğü bir kulaklık olacak.

Söylentilere göre Apple uygun bir etiketle tanıtmayı planladığı kulaklıkta, şeffaf mod ya da aktif gürültü engelleme özelliğine yer vermeyecek. Bunun yerine yazılım odaklı hibrit gürültü engelleme özelliğinden yararlanılacak. Tekrardan hatırlatalım. Bu bilgiler şimdilik söylentilerden ibaret. Yani Apple tarafından doğrulanmış herhangi bir bilgi söz konusu değil.

Nissan Juke fiyatları adeta coştu!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU