Apple AirPods 2 için geri sayım başladı!

Apple AirPods 2

Apple’ın yeni özellikler ile donatacağı Apple AirPods 2’nin satışa sunulacağı tarih belli olmaya başladı. Görünüşe göre Apple AirPods 2 ilkbahar aylarında satışa sunulacak. Peki, AirPods 2 özellikleri nasıl olacak?

Apple, uzun bir süredir AirPods 2’yi tanıtmaya yelteniyor ama bir türlü tanıtamıyordu. En son iPhone Xs etkinliği öncesi gösterilen AirPods 2, o etkinlikte de tanıtılmamıştı. Yılan hikayesine dönen kablosuz şarj matı AirPower ile aynı anda satışa sunulması planlanan AirPods’un, bugün çıkış tarihi hakkında en net sızıntılar geldi.

Apple AirPods 2 ne zaman satışa sunulacak?

Söylentilere göre; AirPods 2 ve AirPower aynı anda ilkbahar aylarında Apple Store’daki yerini alacak. AirPods 2’nin Hey Siri komutunu desteklemesinin yanında su geçirmez özelliğine sahip olacağını belirtelim. Ayrıca AirPods 2, Apple W3 veya W2 çip ve kablosuz şarj destekli kutusu ile gelecek.

iPhone SE 2 için yeni konsept videosu yayınlandı!

Apple’ın AirPods 2 ile malzeme kalitesini değiştireceği ve daha yumuşak materyaller kullanacağı söyleniyor. Ayrıca AirPods 2’nin nihayet (!) siyah renk seçeneğinin de geleceği söylentiler arasında yer alıyor.

Apple AirPods 2


YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin