Apex Legends: Resurrection, yeni Battle Pass aşamalarıyla birlikte yayında!

Apex Legends

Karanlığın ve ölümün temsilcisi Revenant’ın oyuncuların elinde ölümcül bir silaha dönüşeceği yeni Apex Legends sezonu, aksiyonu sonuna kadar hissetmenize olanak tanıyor.

Ve sonunda beklenen an geldi! Ölüm, Apex Legends: Resurrection’da yeniden doğarak aksiyon dolu FPS’nin yeni sezonunu başlatmış oldu. Respawn Entertainment tarafından geliştirilen ve Electronic Arts (EA) tarafından yayınlanan Apex Legends’ın son güncellemesi şu anda yayında ve yeni güncellemenin yıldızı Revenant, yepyeni yetenekleri ile sahnedeki yerini aldı. Tüm sezon boyunca, bütün oyuncuların kullanımına açık olacak olan Revenant, sunulan mücadeleleri tamamlayan oyuncuların karakter kataloğuna da temelli katılım sağlayabilecek.

 Apex Legends

Yeni sezon ile birlikte yepyeni Battle Pass aşamaları da oyunculara sunulmuş oldu. Yeni kıyafetler, silah desenleri, emote’lar ve daha fazlasını içeren  Resurrection Battle Pass fragmanını izlemek için bu adresi ziyaret edebilirsiniz.

Yeni Battle Pass aşamalarıyla birlikte birçok yeni Legendary kıyafete ve silaha ulaşabileceksiniz. 24. seviyede Mad Maggie’nin Outlawed Tech kostümüne, 25. seviyede ise Reactive EVA-8 silahının Heart of the Divine desenine kavuşabileceksiniz. 50. seviyede ise oyuncular, Pathfinder’ın Pathogen kostümüyle gerçek korkuyu keşfedecekler.

Resurrection şu anda PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S, ve Nintendo Switch konsolları ile birlikte PC’de EA uygulaması ve Steam aracılığıyla yayında.

Xiaomi Pad 6 Max özellikleri belli olmaya başladı