Ana SayfaAndroidAndroid'i bozan duvar kağıdı burada!

Android’i bozan duvar kağıdı burada!

Android’i bozan duvar kağıdı ortalığı karıştırdı. Bu duvar kağıdını kullananlar, telefonların ekran kilidini açamıyor.

Mobil işletim sistemleri ilginç güvenlik açıkları ile gündeme gelmeye devam ediyor. Bir dönem iPhone’u kitleyen mesajların ortaya çıkmasının ardından şimdi de Android’i bozan duvar kağıdı peydah oldu. Bu duvar kağıdını ayarlayan Android kullanıcılarını çok ama çok kötü bir sürpriz bekliyor.

399 dolarlık iPhone SE 2020 Türkiye’de 770 dolardan satışa sunuldu!

Bir bakıştan normal bir manzara duvar kağıdı gibi görünen bu görseli, duvar kağıdı olarak özellikle de kilit ekranına ayarladığınızda, telefonunuz sapıtıyor. Daha çok Samsung’un Galaxy modellerinde görünen bu sorundan dolayı, kilit ekranı sonsuz bir döngüye giriyor. Bu döngü sırasında sürekli ekran yanıp yanıp sönüyor. Bu yüzden dolayı ekranın kilidini açmak imkansız hale geliyor.

Telefonu kapatıp açsanız bile yine aynı duvar kağıdı olduğundan döngü yeniden başlıyor ve bir türlü kilit ekranını aşamıyorsunuz. Normal bir duvar kağıdının nasıl oluyor da ekran kilidini döngüye sokuyor büyük bir merak konusu. Google muhtemelen bunun için bir güncelleme yayınlayacaktır. Ancak Android telefon üreticileri bu güncellemeyi ne zaman sunacak orası muamma.

Eğer Android telefonunuza güveniyorsanız, aşağıdaki duvar kağıdını indirerek, duvar kağıdı olarak ayarlayabilirsiniz. Ancak telefonunuz kilit ekranında döngüye girerse, sorundan kurtulmak için telefonunuzu sıfırlamanız gerekeceğini belirtelim. Yani bu işlem aşırı riskli.

Android’i bozan duvar kağıdı

Android'i bozan duvar kağıdı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting