Galaxy Note 7 duvar kağıtları basına sızdı!

note 7 duvar kagidi 0

Samsung Galaxy Note 7 modeliyle ilgili yeni bilgiler basına sızmaya devam ediyor. Şimdi ise telefonun resmi duvar kağıtları görücüye çıktı.

Önümüzdeki aya damgasını vuracağı düşünülen Samsung Galaxy Note 7 modelinin duvar kağıtlarını merak ediyor musunuz? Telefonun basın görsellerinden sonra duvar kağıtları da ortaya çıktı.

İşte Galaxy Note 7 duvar kağıtları!

Görseller henüz Samsung tarafından resmi olarak doğrulanmamış olsa da, Samsung’a yakın haber kaynakları tarafından doğrulanmış durumda. 2 Ağustos tarihinde resmi olarak duyurulması beklenen telefonun duvar kağıtlarının gerçek olup olmadığını o tarihe kadar bilmek mümkün değil.

Aşağıda yer alan ilk duvar kağıtlarında Note serisine çağrışım yapan bir şekil görülmüyor. Ancak devamında direkt olarak akıllara Note serisini getiren bir detay dikkat çekiyor. Samsung bu sever duvar kağıtlarının bazılarında S-Pen isimli dokunmatik kaleme dikkat çekmek istemiş. Öyle ki duvar kağıtlarındaki çizgiler, renkleri farklı olsa da S-Pen’i andırıyor.

Ayrıca bir diğer detay, duvar kağıtlarının renk farklılığı. Telefonun dört farklı renkte kullanıcıların karşısına çıkması bekleniyor. Bunlar altın sarısı, mavi, gümüş ve siyah olarak bekleniyor. Duvar kağıtlarındaki renk farklılığının sebebinin bu olduğu düşünülüyor.

note-7-duvar-kagidi-1 note-7-duvar-kagidi-2 note-7-duvar-kagidi-3 note-7-duvar-kagidi-4

Gorilla Glass 5 hangi telefonlarda kullanılacak?