Ana sayfa Akıllı Telefon Android Q daha çıkmadan rootlandı!

Android Q daha çıkmadan rootlandı!

Yeni Android sürümlerini en hızlı rootlayan isim olarak bilinen John Wu, bu kez Android Q ile inanılmaza imza atmış gibi gözüküyor. Detaylar haberimizde.

Android Q’nun root haberi kendinden önce geldi

Android’in bir sonraki sürümü Q ile ilgili basının eline daha doğru dürüst bilgi geçmeden inanılmaz bir olay yaşandı. Pek çok Android kullanıcısının Android Pie güncellemesini beklediği sırada Android Q rootlandı! Yeni telefonları ve yazılım sürümlerini çıkar çıkmaz rootlamasıyla ün kazanmış John Wu, bu kez çıkmamış Android sürümüne el attı.

Wu, Twitter üzerinde Magisk yazılımının ekran görüntüsünü paylaştı. Görüntülerde sürüm ismi açıkça yer alıyor. Onun bunu tam olarak nasıl yaptığı ise belli değil. Ancak bir şekilde erken sürümlerden birini elde etmiş gibi gözüküyor.

Elbette iddianın kesin doğruluğundan bahsedilemez, ancak John Wu’nun bir kez daha sükse yaptığı kesin. Zira kendisi, bu işte herhangi isim değil.

Galaxy S10+ maliyeti ortaya çıktı! S9+’dan daha ucuz

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Sony, bu telefonla çıkışa geçebilir: Sony Xperia 1 II (Mark 2)

Japon teknoloji devi Sony, bir zamanlar akıllı telefon pazarında fırtına gibi esiyordu. Firmanın Xperia markası, pek çok teknoloji sever tarafından saygıyla karşılanan bir markaydı....

Son Haberler