Analist uzun vadede yükselecek 3 coin açıkladı

Kripto paralar için babasını

Kripto para piyasasında adeta ikinci bahar yaşanıyor. Ünlü bir analist uzun vadede yükselecek 3 coin açıkladı. İşte konuya ilişkin detaylar.

Şu sıralar kripto para piyasasında yeşil çizgilerin hakim olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle de Ağustos ayı ile birlikte kripto paralarda önemli yükselişler meydana geldi.

En önemli artış ise Ethereum ve Ravencoin tarafında oldu. Aslında Ravencoin tarafındaki artışı da Ethereum tetikledi diyebiliriz. Malum 4 Ağustos’ta Ethereum ağında çok önemli bir güncelleme gerçekleşmişti. Bu güncelleme sonrasında Ethereum’daki ağ ücretleri düştü.

Normalde PoW sistemi üzerinden çalışan Ethereum, güncelleme sonrasında PoS üzerinden hizmet vermeye başladı. Hal böyle olunca Ethereum ağındaki madencilerin de gelirleri yüzde 30 oranında düştü.

Analist uzun vadede yükselecek 3 coin açıkladı

Düşen gelirlerin ardından pek çok madenci gelirin daha fazla olduğu Ravencoin’e geçiş yaptı. Ravencoin’de madenci sayısının hızlı bir şekilde artması bu coinin fiyatını da etkiledi. Ravencoin fiyatı hızlı bir şekilde 0.08 seviyelerinden 0.16 seviyelerine kadar tırmandı.

Peki bu olumlu hava daha ne kadar devam edecek? Uzun vadede değer kazanacak olan coinler hangileri? Twitter’da takipçileri ile coinleri paylaşan bir analist 3 coin önerisinde bulundu.

Bu coinlerden ilki tabi ki ADA. Cardano’nun ADA’sının yükseleceğine pek çok kişi inanıyor. İkinci coin ise CHZ. Malum takım coinleri CHZ tabanında şekillendiği için bu coine olan inanç da fazla.

Son coin ise LINK. LINK bir ara 50 doların da üzerine çıkmıştı. Tekrar aynı performansı gösterir mi merak konusu.

Bu arada dip not olarak belirtelim. Yatırım tavsiyesi değildir.

Wear OS saatleri Google Pay ve Mesajlar özelliği alıyor!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir