Ana sayfa Gundem Anadolu Sigorta'dan Alışılmışın Dışında Ryu'lu Reklam!

Anadolu Sigorta’dan Alışılmışın Dışında Ryu’lu Reklam!

Anadolu Sigorta şimdi de alışılmışın dışında bir reklam filmi ile karşımıza çıkıyor.Street Fighter temalı olan reklam izleyicilerin yüzünü güldürmüyor değil.Reklam filmin de dikkatleri çeken ise “Türkiye’de araç sahiplerinin sadece %27’si kasko yaptırıyor” cümlesi oluyor.Türkiye’de ki araç sahiplerinin yarısı bile denemeyecek bir rakamın araçlarına kasko yaptırıyor olmasını ve bu rakamın çok az olmasını belirten  Anadolu Sigorta,esprili bir şekilde bu konuyu ele alıyor.

asigorta

Aracınızın başına gelebilecek her türlü olayı bilgilendirmek  isteyen Anadolu Sigorta bu konuyu Ryu karakteri ile gösteriyor. Ryu reklam filminde kaskosu olmayan araca saldırarak,aracınızın her an tehlike de olduğunu belirtiyor.Videonun sonunda verilen link aracılığı ile de iPad Mini,iPad Air ve PlayStation 4 kazanabileceğiniz bir ödüllü yarışma bulunuyor. Anadolu Sigorta’nın yeni reklam filmi şimdiden çok konuşulmaya başlandı.

FarCry Söylentisi!

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

ESET NOD32 Antivirus yazılımı ile tehlikelere karşı korunun!

ESET, NOD32 Antivirus yazılımıyla sizi güncel tehlikelere karşı korumayı vadediyor. Ürünün kutusunun içinden çıkan kod ile yazılımı rahatlıkla kurabiliyor ve ardından güncelleyebiliyorsunuz. Sonrasında, tehlikelerle...

Son Haberler