Amazfit GTS 4, Avrupa’da piyasaya sürüldü

aaaz4

Uzun zamandır hakkında birçok söylenti çıkan Amazfit GTS 4 sonunda resmi olarak piyasaya sürüldü

Amazfit GTS 4, Amazfit’in Berlin’deki IFA 2022’de etkinliğinde bir diğer versiyonu olan 4 Mini ile beraber tanıtıldı. GTS 4, 1.75 inç AMOLED ekrana sahip, ancak GTR 4 ve GTS 4 Mini sırasıyla 1.43 inç ve 1.65 inç ekranlara sahip.

Amazfit GTS 4

Amazfit ayrıca GTS 4’ün şarj konusunda bir hayli iddialı, cihazların 1 haftaya kadar dayanabildiği söyleniyor. GTS 4, Amazfit’in yeni BioTracker 4.0 PPG optik sensörünü kullanıyor. Amazfit ise Amazfit’in şirket içi işletim sistemi olan Zepp OS 2.0’ı cihaz yüklü olarak karşımıza çıkacak.

GTS 4, Autumn Brown, Infinite Black, Misty White ve Rosebud Pink renklerinde mevcuttur. Karşılaştırmak gerekirse, Infinite Black varyantı dışındaki tüm modeller altın bir kasaya sahiptir. Siyah saat kayışını tamamlamak için Infinite Black varyantı koyu gri bir kasaya sahip.

aaz

Amazfit’e göre GTS 4 ilk olarak 2 Eylül’de ön satış etkinliği ile Almanya ve Polonya’da satışa sunulacak. Ancak akıllı saat Almanya’da 12 Eylül’e ve Avrupa’nın geri kalanında 16 Eylül’e kadar satın alınamayacak. Ayrıca, Amazfit, akıllı saatin diğer ülkelerdeki kullanılabilirliği konusunda net bilgi bulunmazken şu anda şirket, GTS 4’ün Fransa, İtalya, İspanya ve Birleşik Krallık’ta “Eylül ortasından Ekim ayına kadar” satışa sunulacağını duyurdu. 

Amazfit GTS 4 Mini, yeni piyasaya sürülen GTR 4 ve GTS 4’ten 100 € daha ucuz olan Euro Bölgesi’nde (Almanya’dan başlayarak) 99,99 € karşılığında mevcut. Akıllı saat dört renk seçeneğiyle sunuluyor, bunlar; Flamingo Pembesi, Gece Yarısı Siyahı, Nane Mavisi ve Ay Işığı Beyazı.

Nokia Clarity Earbuds 2 Pro piyasaya sürüldü


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir