Alcatel One Touch Pixi 3 video inceleme


Ucuz Tablet kategorisine giren Alcatel One Touch Pixi 3 kullanıcıların temel ihtiyaçlarını karşılıyor. Pixi 3 kullanıcılara  ne fazlasını ne da azını veriyor.

Alcatel One Touch Pixi 3 , her ne kadar büyük bir ekrana sahip olsa da 1280×800 piksel çözünürlüğünü destekliyor. Günümüzde 7 inç tabletler bu çözünürlüğü destekliyor ve bu ürünlerde de bu çözünürlük değeri yeterli, Alcatel Pixie 3 içinse yetersiz. 10.1 inç büyüklüğünde bir ekranda HD yerine daha iyi bir çözünürlük değerinin olmasını beklerdik. Bu olmadığında piksel yoğunluk değeri düşer ve görüntüler keskinliğini kaybeder. Ayrıca klasörler ve ikonlar uzatılarak büyütülür ve masaüstü istenilmeyen bir görünüme sahip olunur. Tıpkı Pixie 3’de olduğu gibi.  Bu devirde 10.1 inç’lik bir ekranın HD çözünürlüğe ulaşması, ne yazık ki kabul edilemez bir durum.

Alcatel Pixi 3 dört çekirdekli Mediatek MT8127 işlemcisini kullanıyor. 1.3 GHz saat frekansında çalışan bu işlemci piyasanın en düşük performanslı ürünlerden biri.  Bu özellik 1 Gbyte’lık bellek ile birleştiğinde kesinlikle iyi bir performans beklemek yanlış olur.  E-postalarınızı denetleyebilir, internette gezinebilir ve filmler izleyebilirsiniz. Ama hepsi bu kadar. Daha fazlasını isteyen kullanıcılar kesinlikle farklı seçeneklere bakmalarına tavsiye ediyoruz.

Alcatel One Touch Pixi 3 , büyük bir ekran ile birlikte kılıf ve Bluetooth klavye ile birlikte geliyor. Kullandığı işlemci düşük performanslı ve üzerinde bulunan 1 GByte bellek yetersiz.  Ayrıca tasarımı ve ergonomisi ekstra bir avantaj sağlayamıyor. Bu yüzden kesinlikle fazla bir beklentisi olmayan ve giriş seviye bir Tablet arayan kişilere bir alternatif oluşturabiliyor.

Teknik Özellikler

İşlemci: Mediatek MT8127, 4x 1.30GHz
Ekran:
10.1 inç 1280×800
bellek/Kapasite:
1 GByte/ 16 GByte
Kamera: 2 MP ön/ 5 MP arka
Boyut:
255 x 155 x 9.5mm
Ağırlık:
495 gr

Asus Zenfone 3 Laser video inceleme


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git