Akıllı Telefonlara Takılabilen USB Bellek

UD320 2 1

DataStar, ADATA’nın hem bilgisayarlara, hem tablet bilgisayarlara hem de akıllı telefonlara takılarak kullanılabilen yeni USB belleğini satışa sundu.  

ADATA, akıllı telefon, tablet bilgisayarlara da doğrudan takılabilen yeni USB belleği satışa sundu. ADATA DashDrive Durable UD320 model USB bellek, çift USB girişi sayesinde ek bir kablo ya da aparata gerek kalmadan hem bilgisayarlara hem de akıllı telefon ve tabletlere takılarak kullanılabiliyor.

ADATA UD320 üzerinde hem normal USB hem de mikro USB arabirimleri yer alıyor. Mikro USB arabirimi ile tüm akıllı telefonlarda ve tablet bilgisayarlarda depolanan verileri kaydedip, diğer tarafında yer alan normal USB arabirimi ile PC ve Notebook cihazlarına aktarabiliyor.

UD320_1_k

16GB ve 32GB olmak üzere iki kapasite seçeneği ile sunulan ADATA DashDrive Durable UD320, Android 4.1 ve üstü işletim sistemini kullanan her cihazla sorunsuz kullanılabiliyor. Müzikten videoya, telefon rehberinden fotoğraflara kadar farklı uygulamaları bu flash bellek ile her yere taşımak, yedeklemek ya da cihazlar arasında paylaşmak mümkün.

ADATA DashDrive Durable UD320, yüksek darbe ve su direncine sahip bir ürün. Darbelere ve suya maruz kaldığında içindeki verileri koruyan, özel bir üretim sürecinden geçen (COB-Chip-on-Board) çip kullanılıyor. Bu nedenle ADATA UD320 darbe aldığında ya da suya düştüğünde hasar görmüyor; içindeki verileri koruyor. Son derece güvenli olan ürüne ADATA ayrıca ömür boyu garanti de veriyor.

Akıllı telefonların çalınması ya da kaybolması gibi durumlarda en önemli sorun olan kişi listeleri, resimler, mesajlar gibi uygulamalar ADATA UD320 ile rahatlıkla yedeklenebiliyor; böyle bir durumda da yeni telefona kolaylıkla aktarılabiliyor.

Philips Fidelio Soundbar ile Yeni Dönem Sinema Keyfi