Ana SayfaDonanımDataStar’dan Yılbaşı Kampanyası

DataStar’dan Yılbaşı Kampanyası

DataStar, yılbaşına özel bir kampanya başlattı. Yılbaşına kadar ADATA’nın ‘elit’ serisi HE720 taşınabilir diskin 500GB kapasiteli modelini alan herkese 8GB’lık ADATA DashDrive UV100 USB bellek hediye ediliyor.

ADATA’nın Türkiye tek distribütörü DataStar, yılbaşına özel bir kampanya başlattı. Yılbaşına kadar DataStar ve yetkili satıcılarından 500GB kapasiteli ADATA Elite HE720 taşınabilir disk satın alan herkese yaklaşık 15 TL değerindeki 8GB’lık ADATA DashDrive UV100 USB bellek hediye ediliyor. Böylece veri yedeklemek de taşımak da sorun olmaktan çıkıyor.

Özellikle iş dünyasına yönelik bir model olan ADATA Elite HE720 taşınabilir disk, şık metal gövdesi, ince yapısı ve teknik özellikleri ile profesyonel bir yedekleme çözümü. Dünyanın ilk 8.9 mm kalınlığındaki harici diski olan ADATA Elite HE720, ultra-ince kategorisinde, rahat taşınan bir ürün. Paslanmaz çelik kaplaması olan disk, fırçalanmış metal kasası ile spor ama şık bir görüntü oluşturuyor. Aynı zamanda koruyucu bir tabaka ile kaplanmış olan ürün, 9H çizilme direnci sağlıyor. Böylece uzun süreli kullanımlardan sonra bile ürünün dış yüzeyi çizilmeden, hasar almadan ilk günkü görünümünü koruyor.HE720-kampanya görseli

ADATA’nın DashDrive serisi taşınabilir diski Elite HE720’nin kullanımı da son derece rahat. ‘One Touch Backup’ (tek tuş ile yedekleme) özelliği sayesinde, verileri tek bir dokunuşla otomatik olarak yedekliyor. Kampanya kapsamındaki 500GB kapasiteli modeli, 100 DVD film kapasitesine eşdeğer büyüklükte veriyi depolayabiliyor. Üstelik çok hızlı bir şekilde. ADATA DashDrive Elite HE720, USB 3.0 arayüzünü kullanıyor ve USB 2.0’a oranla üç kat hızlı veri transfer edebiliyor.

Yılsonuna kadar 500GB kapasiteli HE720 taşınabilir diski alan herkese hediye edilen ADATA UV100 model USB bellek, ince yapısı ile dikkat çeken bir ürün. Kapaksız bir tasarımı olan USB belleği anahtarlıkta dahi taşımak mümkün. Sadece 5.8 mm kalınlığındaki ürünün boyu ise 41 mm. Kullanımı ve taşıması kolay olan ürün, kompakt ve ekonomik bir çözüm olarak beğeni topluyor. Kampanya kapsamında, ADATA UV100 USB belleğin 8GB kapasiteli modeli hediye ediliyor.

DataStar’ın yılbaşı kampanyası ile beraber sunulan bu iki ürün, veri taşıma ve depolama için şık ve rahat bir çözüm oluşturuyor. Ayrıca sevdiklerine yılbaşı hediyesi vermek isteyenlere de güzel ve farklı bir seçenek oluşturan kampanya DataStar’ın Türkiye genelindeki tüm satış kanalında geçerli.

Kampanya kapsamındaki ADATA HE720 taşınabilir diskin bazı özellikleri ve fiyatı ise şöyle:

ADATA DashDrive Elite HE720 Taşınabilir Disk

–       500GB depolama kapasitesi seçeneği,

–       Titanium renginde paslanmaz çelik dış kaplama,

–       Ultra-ince (117 x 79 x 8.9 mm boyutlarında),

–       164 gr ağırlığında,

–       USB 3.0 arabirimi desteği,

–       Windows XP, Vista, 7; Mac OS X 10.6 ve üstü; Linux Kernel 2.6 ve üstü işletim sistemlerini destekliyor,

–       Fiyat: 500GB 99 USD + KDV (ADATA DashDrive UV100 8GB’lık USB bellek hediye ediliyor)

Ali Yavuz ŞAHİNhttp://www.donanimgunlugu.com
Uzun yılardır teknoloji meraklısı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU