Ana SayfaAkıllı TelefonEn çok indirilen uygulama bakın hangisi oldu

En çok indirilen uygulama bakın hangisi oldu

Araştırma şirketleri tarafından yapılan çalışmalar sonucunda, en çok indirilen uygulama belli oldu. İşte merak edilen bütün detaylar.

Küresel çapta önemli işler başaran Sensor Tower, herkesin çok şaşıracağı en çok indirilen uygulama araştırması yaptı. Bugüne kadar milyonlarca uygulama indirilse bile hangisinin en çok indirildiği hep merak edilmiştir. Google Play Store ve App Store üzerinden yapılan araştırmalar sonucunda, gerçekler ortaya çıktı.

Muhtemelen en çok indirilen uygulama denilince akıllara İlk başlarda Facebook ve diğer uygulamalar geliyordur. Ancak bu sefer en fazla kullanılan uygulama TikTok oldu.

2020 Ekim ayı en çok indirilenler listesi

Yapılan araştırmalar sonucunda, 2020 yılının Ekim ayında en fazla TikTok platformunun indirildiği görüldü. TikTok uygulamasını hemen ardından WhatsApp en fazla indirilen ikinci uygulama oldu.

en çok indirilen uygulama

Genel olarak bakıldığında listenin zirvelerinde Facebook ve ona bağlı olan platformlar yer alıyor. Buna ek olarak; Zoom ve Telegram uygulamalarının iyi bir çıkış yakaladığı ifade edilebilir.

WhatsApp uygulamasının bu kadar fazla üst sırada yer alması sektöre yeni katılan akıllı telefonlardan kaynaklanıyor. Bu cihazlar, uygulamayı indirdiklerinde sıralamanın üstünde yer almasını sağlıyor. Böylece uzun bir süre yerini korumayı başarıyor.

Uygulamalar içerisinde; Snapchat yine büyüyenlerden. Şirket en fazla indirilen uygulamalardan olmayı başardı. Bu durum onun ilerleyen zamanlarda zirvelere doğru yükselmesini sağlayabilir. Sizin favori uygulamanız hangisi? Yorumlar bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting