Ana SayfaAppleBilkom Kitaplık Uygulaması Yayında

Bilkom Kitaplık Uygulaması Yayında

Bilkom, www.dijitalyaşamkocu.com portaliyle Türkiye’de başlattığı en kapsamlı içerik pazarlama çalışmalarına paralel olarak AppStore üzerinden ücretsiz indirilen “Bilkom Kitaplık” uygulamasını kullanıcılara sundu. Uygulamda Dijital Pazarlama Trendleri, Eğitim ve Sağlık Dünyasında iPad, Engelliler için Teknoloji, İş Dünyasında Acrobat ve Dijital Mimarlık gibi pratik bilgileri içeren dijital kitaplar yer alıyor.

Bilkom’un kitaplık uygulaması, Dijital Yaşam Koçu Cüneyt Özdemir’in Dipnot Tablet Dergsisi başta olmak üzere bir çok yayın tarafından tercih edilen,  Adobe’nin dijital yayıncılıkta devrim yaratan aracı Adobe Digital Publishing Suite ile hazırlandı. Teknik ekibin yöneticisi Salih Aksu uygulama ile ilgili şunları söyledi : “Bilkom Kitaplık uygulaması, bugüne kadar Türkçe kaynak eksikliği hissettiğimiz birçok konuda içerik sunuyor. Bilkom’un distribütörlüğnü yaptığı Apple, Adobe ve Graphisoft ile ilgili kullanıcıların merak ettiği ve öğrenmek istediği konular interaktif ve eğlenceli bir şekilde sunuluyor. Mesela Acrobat ile ilgili okuduğumuz bir yazının içinde videosunu izleyerek nasıl yapıldığını görebiliyoruz. Dijital yaşayanlar için Türkçe olarak hazırlanmış büyük bir kaynak” app_intro

Bilkom Pazarlama İletişimi Yöneticisi Azade Çerkezoğlu Çavuş ise hem kitaplık uygulaması hem de portal içindeki dijital yaşama birçok Türkçe kaynağı daha da zenginleştirerek tüketicilere ve sektör profesyonellerine  sunmaya devam edeceklerini belirtti.

Hem iPad hem de iPhone üzerinden okunabilen Bilkom’un dijital kitapçıkları, kullanıcıların bilgi aldıkları içeriklerle ilgili video, animasyon ve ses dosyalarına ulaşabilmelerini de imkan sağlıyor.

Bilkom’un www.dijitalyasamkocu.com portalinden kitapçıkların PDF’lerini de indirmek ayrıca mümkün.

Ali Yavuz ŞAHİNhttp://www.donanimgunlugu.com
Uzun yılardır teknoloji meraklısı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU