AirPods Studio bu hafta satışa sunulabilir

AirPods Studio

Apple’ın AirPods Studio modelini bu hafta sessiz sedasız satışa sunacağı söyleniyor. Peki, bu kulaklık ne gibi özelliklere sahip olacak?

Apple’ın bu hafta duyurması beklenen potansiyel yeni bir donanımı hepimiz merak ediyoruz. Güvenilir sızıntıcı @L0vetodream, bu yıl yeni bir Apple TV beklemediğini açıkça belirtmişti. AppleTrack ise bugün Apple’ın AirPods Studio modelinin yakın bir tarihte satışa sunulacağını açıkladı.

Birden fazla AppleTrack kaynağına göre, Apple’ın sık sık söylendiği gibi “AirPods Studio” kulak üstü kulaklıkları resmi olarak duyurulmaya hazır. Muhtemelen bu model bu hafta içerisinde sessiz sedasız bir şekilde Apple Store üzerinden satışa sunulacak.

Apple’ın yeni kulaklığı hakkındaki söylentiler uzun zamandır ortalıkta dolaşıyordu. Bazıları bu modelin 2021 yılında tanıtılacağını söylüyordu. Ancak Apple, tatil sezonunu boş geçmemek için merakla beklenen yeni ürününü bu hafta tanıtabilir.

AppleTrack’in söylentileri ve sızıntıları şimdilik doğru çıkacak gibi görünüyor. Ancak yine de bu sızıntılara biraz şüpheyle yaklaşılmalı diye düşünüyoruz.

iOS 14.3 Beta 3 güncellemesi yayınlandı

Bununla birlikte, Bloomberg’den Mark Gurman’ın bugün Twitter’da “Apple yüksek kaliteli, gürültü önleyici kulak üstü kulaklıklarını duyuracak.” isimli makalesini paylaştığını belirtmekte fayda var.

9to5Mac, bu yılın başlarında AirPods Studio’nun müziği otomatik olarak duraklatmak için kulak algılamaya ve ayrıca gelişmiş ekolayzır ayarlarına sahip olacağını, diğer raporların ise spor ve premium sürümlerde mevcut olacağını belirtmişti. Muhtemelen bu hafta Apple’ın yeni kulaklıklarına 4.000 TL gibi dudak uçuklatan bir rakamla şahitlik edeceğiz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir