AirPods 3’e ait olduğu söylenen bir fotoğraf yayınlandı

AirPods 3'e ait olduğu söylenen bir fotoğraf yayınlandı

Apple’ın ürettiği Airpods kulaklıklar, en çok tercih edilen gerçek kablosuz kulaklıklar arasında yer alıyor. 52Audio tarafından paylaşılan ve AppleInsider’da haberleştirilen görsel, aşağıda yer alıyor.

Airpods 3 için fotoğraftan yola çıkacak olursak, tasarımda biraz daha düzleştirme hamleleri var diyebiliriz. Üçüncü nesil olarak raflarda olması beklenen ürün, aynı zamanda daha ufak boyutlarda ve muhtemelen değiştirilebilir silikon başlıklarla gelecek.

Ürün için şu an “AirPods 3” ya da “AirPods Pro Lite” isminin tercih edilebileceği söyleniyor. Tabii “Lite” ibaresi, bazı özelliklerin kırpılması anlamını da taşıyor. Örneğin, söylentilerde bu üründe ANC yani aktif gürültü engelleme teknolojisinin kullanılmama ihtimalinden bahsediliyor. Cihazın üzerinde yine aynı mikrofon sistemi ve kolay dokunmatik sistemin olmasının beklenildiğini de ekleyelim.

AirPods 3'e ait olduğu söylenen bir fotoğraf yayınlandı

iPad Pro’da da olan gelişmiş 360 derece ses sisteminin kullanılması sayesinde, deneyim esnasında deyim yerindeyse sesin tüm vücudunuzu sarması hedefleniyor.

Yeni H2 çipi ve tasarımı elden geçirilmiş taşıma ve şarj kutusuyla gelmesi beklenen kulaklıkların pil ömrü tarafında da ikinci nesil kulaklıklarla benzer performans göstermesi, yani tek şarj ile yaklaşık 5 saatlik deneyim sunması muhtemel. Tabii şarj kutusundaki pilin de kullanımıyla toplamda 24 saatlik deneyim mümkün olabilecek. Eğer o an aceleniz var ise, 15 dakikalık şarj ile 3 saatlik müzik dinleme deneyimi ya da 2 saatlik telefon görüşmesi imkânına kavuşabileceksiniz.

AirPods 3 ‘ün önümüzdeki ay görücüye çıkması bekleniyor. Tahmin edilen satış fiyatı ise, 150 dolar civarında.

Keenetic City kablosuz router ile geniş kablosuz ağ mümkün