Ana sayfa Donanım iOS 11.4 ile uyumlu hoparlörler

iOS 11.4 ile uyumlu hoparlörler

iOS 11.4 ile gelen AirPlay 2 özelliği sayesinde birden fazla kablosuz hoparlörü iPhone ve iPad’e bağlayabiliyorsunuz. Biz de sizler için AirPlay 2 ile uyumlu hoparlörleri bir araya getirdik.

Apple, Eylül 2017’de AirPlay 2 özelliğini duyurmuştu. iOS 11 ile gelmesi beklenen bu özellik sayesinde birden fazla kablosuz hoparlörü iPhone ve iPad’e bağlayabiliyordunuz. Ancak Cupertinolu dev bu özelliği geçtiğimiz haftalarda anca sunabilmişti.

AirPlay2 özelliği sayesinde aynı medya dosyası birden fazla kablosuz hoparlöre aynı anda aktarılabiliyor. Daha önceleri bu işlemler firmaların 3. parti uygulamaları ile yapılıyordu. Biz de sizler için AirPlay2 ile uyumlu hoparlörleri bir araya getirdik.

AirPods iOS 12 ile daha yetenekli olacak!

Listemize geçmeden önce bu hoparlörlerin bazılarının yakın zamanda güncelleme alarak bu desteğe kavuşacağını belirtelim. İşte karşınızda fiyatları ile cep yakacak olan kablosuz hoparlör listemiz.

AirPlay 2 ile uyumlu hoparlörler

Bang & Olufsen

AirPlay 2

Diğer hoparlörler için lütfen sayfa değiştirin.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

TP-Link TL-PA4020P Kit ile verimli internet kullanımı mümkün

TL-PA4020P Kit ile hem eviniz ya da ofisinizde performanslı kablosuz ağ kurun hem de diğer elektronik cihazlar için prizleriniz olsun. Günümüzde gerek evimiz gerekse de...

Son Haberler