Ana sayfa Dosya Konusu 2019'un en iyi 10 dizisi!

2019’un en iyi 10 dizisi!

The Guardian yüzyılın en iyi filmlerinin ardından en iyi dizileri mercek altına aldı. İşte 2019’un en iyi 10 dizisi!

İngiltere başta olmak üzere dünyanın önemli mecralarından biri olarak gösterilen The Guardian şimdi de 2019’un en iyi dizilerini mercek altına aldı.

The Guardian geçtiğimiz günlerde yayınladığı listeyle 21. yüzyılın en iyi filmlerini seçmişti. Hatta Nuri Bilge Ceylan’ın Bir Zamanlar Anadolu’da filmi listeye 38. sıradan girmeyi başarmıştı. Dilerseniz yüzyılın en iyi filmleri listesine aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yüzyılın en iyi 10 filmi için tıklayın!

The Guardian yüzyılın en iyi filmlerinin ardından şimdi de yüzyılın en iyi dizilerini seçti. Aynı film listesinde olduğu gibi dizi listesinde de hayli ilginç isimler mevcut. Ne yazık ki seçilen 100 isim arasında Türkiye yapımı bir dizi yer almıyor.

Şimdi lafı uzatmadan sizleri yüzyılın en iyi 10 dizisi ve bu dizilerin tanıtım videoları ile başbaşa bırakalım. (Diğer diziye geçmek için alt kısımdan sayfayı değiştiriniz.) İşte 2019’un en iyi 10 dizisi.

2019’un en iyi dizileri!

10) Atlanta

Yayın Tarihi: 2016 – Devam Ediyor

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler