Ana SayfaGenel2022 model Civic raflara çıktı! İşte fiyatı

2022 model Civic raflara çıktı! İşte fiyatı

Şubat ayının gelmesiyle birlikte 2022 model otomobiller de bayilerdeki yerlerini almaya başladı. Bu modellerden birisi de ülkemizde hayli popüler olan Honda Civic! İşte Civic’in Şubat fiyatları.

2022 model Civic raflara çıktı! İşte fiyatı. Honda Civic fiyatları yarım milyonu aştı! Bir dönem Türkiye’de önemli bir müşteri kitlesine sahip olan Honda buna rağmen ülkemizdeki fabrikasını kapatma kararı almıştı. Yine de bu durum ülkemizdeki Civic modellerine olan ilgiliyi düşürmedi.

Son dönemde en çok satan otomobillere baktığımızda yine Civic’i üst sıralarda görüyoruz. Peki Kasım güncellemesinden sonra Civic fiyatları ne kadar oldu? Dilerseniz aşağıdan güncel Civic fiyatlarına göz atabilirsiniz.

cicv

2022 model Civic raflara çıktı! İşte fiyatı

1.6L Benzin Otomatik Elegance
Fiyatı: 482.275 TL

1.6L ECO Otomatik Elegance
Fiyatı: 490.675 TL

1.6L ECO Otomatik Executive
Fiyatı: 524.975 TL

1.5L VTEC Turbo Benzin Otomatik Elegance
Fiyatı: 525.875 TL

1.5L VTEC Turbo Benzin Otomatik Executive+
Fiyatı: 559.975 TL

Civic fiyatlarının genel itibariyle dengeli dağılıma sahip olduğu söylenebilir. Yine de en ucuz Civic modelini alabilmek için 522.00TL’yi gözden çıkarmanız gerekiyor. En full yani en dolu modelini almak içinse 607.500 TL’yi gözden çıkarmanız gerekiyor. Elbette bu iki model arasındaki makasta ÖTV farkının da etkili olduğunu hatırlatmak gerekiyor.

Gerçi son dönemde artan kurların da otomobil fiyatlarının yükselmesinde çok önemli bir rolü bulunuyor. Bakalım önümüzdeki süreçte nasıl bir tablo ile karşı karşıya kalacağız. Elbette bunu zaman gösterecek.

Hyundai i10 fiyatları otomobilin boyunu aştı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting