Honda Civic fiyatları yarım milyonu aştı!

Honda Civic

Otomobil fiyatlarındaki artış Civic fiyatlarını da etkiledi. Honda Civic fiyatları son zamların ardından yarım milyon TL’yi de aştı!

Honda Civic fiyatları yarım milyonu aştı! Bir dönem Türkiye’de önemli bir müşteri kitlesine sahip olan Honda buna rağmen ülkemizdeki fabrikasını kapatma kararı almıştı. Yine de bu durum ülkemizdeki Civic modellerine olan ilgiliyi düşürmedi.

Son dönemde en çok satan otomobillere baktığımızda yine Civic’i üst sıralarda görüyoruz. Peki Kasım güncellemesinden sonra Civic fiyatları ne kadar oldu? Dilerseniz aşağıdan güncel Civic fiyatlarına göz atabilirsiniz.

Honda Civic fiyatları yarım milyonu aştı!

Honda Civic fiyatları yarım milyonu aştı!

1.5L VTEC Turbo ECO
Otomatik
Premium
Liste Fiyatı: 522.400 TL

Elegance
Liste Fiyatı: 572.600 TL

Executive+
Liste Fiyatı: 614.500 TL

1.5L VTEC Turbo Benzin
Otomatik
Elegance
Liste Fiyatı: 561.500 TL

Executive+
Liste Fiyatı: 607.500 TL

Civic fiyatlarının genel itibariyle dengeli dağılıma sahip olduğu söylenebilir. Yine de en ucuz Civic modelini alabilmek için 522.00TL’yi gözden çıkarmanız gerekiyor. En full yani en dolu modelini almak içinse 607.500 TL’yi gözden çıkarmanız gerekiyor. Elbette bu iki model arasındaki makasta ÖTV farkının da etkili olduğunu hatırlatmak gerekiyor.

Gerçi son dönemde artan kurların da otomobil fiyatlarının yükselmesinde çok önemli bir rolü bulunuyor. Bakalım önümüzdeki süreçte nasıl bir tablo ile karşı karşıya kalacağız. Elbette bunu zaman gösterecek.

Hyundai i10 fiyatları otomobilin boyunu aştı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir