Ana SayfaGenel2021 yılı ADATA için çok verimli geçti

2021 yılı ADATA için çok verimli geçti

Marka tarafından yapılan açıklamaya göre, ADATA 2021 yılında aldığı ödüller, tanıttığı yeni nesil ürünler ve mali performansıyla son derece başarılı bir yıl geçirdi

ADATA Technology tarafından yapılan açıklamaya göre şirket 2021’de en başarılı yıllarından birini geçirdi. Yıl içinde DDR5 ve PCIe 4.0 gibi yeni teknolojilerden faydalanan yeni nesil ürünlerini tanıtan firma, hem ürünleri hem de çalışma kültürüyle pek çok ödülün de sahibi oldu.

ADATA

Ödüllerle Dolu Bir Yıl

ADATA 2021 yılında pek çok yeni ürün tanıttı. Bunlar arasında XPG LANCER DDR5 bellek, XENIA 15 KC gaming laptop, GAMMIX S70 PCIe 4.0 SSD, SPECTRIX D50 DDR4 bellek ve XPG HEADSHOT gaming mouse gibi pek çok model bulunuyor. Her biri kullanıcıların ve basının büyük ilgisini çeken ürünler hem sektör profesyonelleri hem de medya tarafından birçok ödüle layık görüldü.

Toplamda 6 binden fazla içeriğe konu olan yeni ADATA ürünleri 1 milyarın üzerinde kişiye erişirken, sosyal medyada 1000’den fazla etkileşim aldı. Şirketin yılın ilk çeyreğinde tanıttığı XPG GAMMIX S70 Gen4x4 SSD modeli, Computex d&i Award 2021 yanında reddot Tasarımda Mükemmeliyet Ödülü de almayı başardı.

4 boyutlu baskı yöntemiyle üretilen XPG HEADSHOT oyuncu faresi ise Good Design Ödülü, Golden Pin Tasarım Ödülü ve Taiwan Excellence 2022 ödülünü almayı başardı. XPG GENESIS ONE DDR 5 bellek de Good Design 2021 ödülünü almayı başaran başka bir ürün oldu. Markanın DDR5 bellek modelleri pek çok uluslararası teknoloji mecrası tarafından en iyi DDR5 bellekler arasında gösterilirken, Gen4x4 SSD modelleri de üstün performanslarıyla pek çok ödüle layık görüldü.

Örnek Teknoloji Şirketi

ADATA 2021 yılında sadece geliştirdiği teknolojilerle değil, oluşturduğu çalışma kültürü ve çalışanlarına sunduğu çalışma ortamıyla da takdir kazandı. Şirket Tayvan’ın En İyi 20. Küresel Markası seçildi. Ayrıca çalışanlarının rahatı ve verimliliği için yaptığı çalışmalarla Çin genelinde verilen “Great Place to Work” ve “Best Workplaces in Greater China”, ödülleri yanında “Best Companies to Work for in Asia” ödülüne de layık görüldü.

Yonga üretimini bu kez de Japonya’daki deprem vurdu!

Ecevit BIKTIM
Ecevit BIKTIMhttp://www.donanimgunlugu.com
Ecevit BIKTIM, Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Müh. ve Marmara Üniversitesi MBA derecelerine sahip. 1997 yılında PCMagazine dergisine donanım editörü olarak çalışmaya başlayan Ecevit BIKTIM, 1999 yılında CHIP dergisinde Test merkezi koordinatörü ve 2006 yılında da PCMagazine ve EGM dergisinde Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yaptı. Çeşitli teknoloji portallarında Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yapan Ecevit BIKTIM ardından 2013 yılının Kasım ayında bünyesinde 4 farklı yayın organı (DonanimGunlugu.com, BT Günlüğü Dergisi, BTGunlugu.com ve kisadalga.com) bulunduran Eylül Medya ortağı olarak çalışmalarına devam etmekte.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting