2017 yılında beklenen en lüks akıllı saatler!


2017 yılında duyurulması beklenen çok sayıda cihaz var. Bu galerimizde beklenen ve lüks sınıftaki 5 akıllı saati sizler için derledik.

Geçtiğimiz haftalarda Android Wear 2.0 duyuruldu. Çok sayıda iyileştirme içeren yeni sürüm, Google’ın Anroid Wear’lı cihazları hala önemsediğinin en önemli göstergesi. Genel itibariyle akıllı saat satışları beklenen seviyede olmasa da lüks markalardan bu yıl önemli ürünler bekleniyor.

Tasarımı ve markasıyla dikkat çekecek ürünler önümüzdeki aylarda resmi olarak duyurulacak. Peki hangi lüks üreticiler bu yıl akıllı saat üretecek? Cevabını ilerleyen sayfalarda bulabilirsiniz.

İlerleyen sayfalarda 2017 yılında beklenen ve en dikkat çekici akıllı saatleri bulabilirsiniz. Bu saatlerin en önemli ortak özelliği Android Wear 2.0 ile kutularından çıkacak olmaları ve lüks sınıfta yer almaları.


Bu Haberi Paylaş...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePin on PinterestShare on TumblrDigg thisBuffer this pagePrint this page

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git