18.000 mAh bataryalı telefon: Energizer Power Max P18K Pop!

Energizer Power Max P18K Pop

Ünlü pil üreticisi Energizer, bu alandaki becerilerini akıllı telefon sektörüne aktardı. 18.000 mAh kapasiteli batarya ile gelen Energizer Power Max P18K Pop, kalınlığı ile dikkat çekiyor.

Ürettiği piller ile bildiğimiz Energizer firması MWC 19 etkinliği kapsamında yeni akıllı telefonunu tanıttı. Pil alanındaki becerilerini telefona yansıtan Energizer, bir hayli ilginç bir model ile karşımıza çıktı. Energizer Power Max P18K Pop olarak isimlendirilen bu telefon, sanki Powerbank’in üzerine ekran konulmuş gibi bir tasarıma sahip.

Energizer Power Max P18K Pop özellikleri neler?

18.000 mAh batarya ile gelen Power Max P18K Pop, sekiz çekirdekli Mediatek Helio P70 yonga setine, 6 GB RAM‘e ve 128 GB depolama alanına sahip. 0’dan yüzde 100’e 8 saatte şarj olan bu telefon üçlü arka kamera kurulumu ile geliyor.

Samsung Galaxy Fold ve Huawei Mate X karşı karşıya

12 Megapiksel + 5 Megapiksel + 2 Megapiksel derinlik sensörüne sahip olan telefonda pop-up olarak açılan 16 MP + 2 MP çözünürlükte ön kamera yer alıyor. Power Max P18K Pop maalesef ki kullanılmayacak kadar kalın bir yapıya sahip. 18.000 mAh kapasiteli bataryanın telefonu aşağıdaki görseldeki gibi görünmesine neden olduğunu belirtelim.

Energizer Power Max P18K Pop

Bu telefon doğal olarak USB-C bağlantısı ile diğer Android telefonları da şarj edebiliyor. Aslında bakarsanız Powerbank yerine bu telefonu taşmak da mantıklı bir çözüm olabilir. 6.2 inç büyüklüğünde FH çözünürlüğünde tam ekran deneyimi sunan Power Max P18K Pop, bakalım başarılı olabilecek mi?


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir