10 dakikadan az sürede tükenen telefon: Redmi Note 7

Redmi Note 7

Çinli Xiaomi, geçtiğimiz günlerde yeni akıllı telefonu Redmi Note 7’yi görücüye çıkarmıştı. Snapdragon 660 çipseti bulunan telefon, özellikle 48MP değerde kamerasıyla ön plana çıkıyor. 

Firma, 150 dolarlık satış fiyatı olan telefonla ilgili oldukça iddialı bir açıklama yapmış ve ürünün ocak ayı sonu itibarıyla 1 milyon satışa ulaşmasını hedeflediklerini belirtmişti. İşte bu hedef doğrultusunda, ilk ciddi işaret de gelmişe benziyor.

10 dakikadan az sürede 100 bin adet satılan telefon: Redmi Note 7

Redmi Note 7’nin ilk partisi kısa süre önce satışa sunuldu ve çıkar çıkmaz da tükendi. Firma, ilk etapta 100 bin adet telefonunu satışa çıkardı ve yalnızca 8 dakika 36 saniyelik sürede hepsi tükendi. Görünüşe göre 1 milyon hedefinin gerçekleşmesi zor değil.

Redmi Note 7’nin sıradaki satış etkinliği 18 Ocak’ta gerçekleştirilecek. Yine ürünün satışa sunulur sunulmaz dakikalar içinde tükenmesi bekleniyor. Cihazın mavi, siyah ve altın olmak üzere 3 farklı renk seçeneği var. Kutudan standart olarak 10W şarj adaptörü çıkıyor, ama istenirse biraz daha para karşılığında 18W adaptör tercih edilebiliyor.

Yeni iPhone’larda lightning olmayabilir! Apple da modaya uyacak gibi!


1 YORUM

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin