Ana SayfaGenelZTE, BLADE V30 Vita ile Türkiye’ye farkı yaşatacak

ZTE, BLADE V30 Vita ile Türkiye’ye farkı yaşatacak

Blade V30 Vita ile tüketicilere “merhaba” diyecek olan marka, Türkiye’de ürettiği yeni akıllı telefonla yüksek performansı uygun fiyata sunarak kullanıcılara farkı yaşatacak.

Türkiye’de ürettiği akıllı telefon Blade V30 Vita ’yı kullanıcıların beğenisine sunmaya hazırlanan ZTE, her bütçeye uygun fiyatı ve yüksek performansı ile fark yaratacak.

 Özellikle kamera ve batarya ömrüyle adından söz ettirecek olan Blade V30 Vita, 6.82” ekran, 48 megapixel üçlü kamera ve 5000 mAh pil özellikleri ile kaliteli iletişimi erişilebilir fiyatlarla sunacak.

Blade V30 Vita

“Genç Türkiye’de Geniş Bir Hedef Kitlemiz Var”

 Blade V30 Vita ile özellikle gençlerin bir telefondan beklediği her şeyi sunduklarını belirten ZTE Türkiye Genel Müdürü Mr Liu Xinbo, “Türkiye pazarında, Türkiye’de ürettiğimiz bir modelle ilk kez yer almanın heyecanını yaşıyoruz.  Bu modelimiz ile genç yaşam tarzını ve güçlü bir performansı rekabetçi bir fiyatla sunacağız.

Türkiye’de geniş bir hedef kitlemiz var.  Bunun yanı sıra kullandığımız teknoloji ve iş modellerimizden dolayı büyük bir avantaja sahibiz. ZTE olarak pazarda, sürdürülebilir kalıcı bir başarı yakalamak istiyoruz. Bu yüzden müşterilerimizde memnuniyet oluşturmak bizim için öncelikli hedef. ZTE’nin Türkiye’de üretilecek akıllı ve giyilebilir ürünleri ile bu topraklarda çok önemli bir marka olacağını düşünüyoruz.

Bunun en önemli nedeni Türkiye’nin genç ve teknoloji ile yakın ilişkisi olan bir nüfusa sahip olması. İleri teknolojimiz, yenilikçi ürünlerimiz, şık ve renkli dizaynımız kullanıcıların dikkatini çekecek” diye konuştu.

 “Dünyada 5G Teknolojisinin İnşasında Öncüyüz, Türkiye’ye Yabancı Değiliz”

ZTE’nin telekomünikasyon ve bilgi teknolojisinde dünya lideri olduğunu ve 1985 yılından bu yana 160’tan fazla ülkede tüketiciler için yenilikçi teknolojiler ve entegre çözümler sağlamaya kendini adamış bir marka olduğunu belirten Mr Liu Xinbo, “Tüm dünyada 5G teknolojisinin inşasında öncüyüz.

Bu anlamda Türkiye’ye de yabancı değiliz. 2005 yılından beri Türkiye’de çalışıyoruz ama şu ana kadar Türkiye’de esas olarak operatörlere odaklandık. Ancak artık Türkiye’de ürettiğimiz akıllı telefonlarla tüketici ile buluşmaya hazırız. Kendini daha iyi bir gelecek için her yerde bağlantı ve güven sağlamaya adamış bir marka olarak Türkiye’de de son kullanıcıya en iyi deneyimi sunmak istiyoruz” dedi.

SpaceX askeri operasyonlara destek veriyor: Yeni roketler ABD için

Ecevit BIKTIM
Ecevit BIKTIMhttp://www.donanimgunlugu.com
Ecevit BIKTIM, Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Müh. ve Marmara Üniversitesi MBA derecelerine sahip. 1997 yılında PCMagazine dergisine donanım editörü olarak çalışmaya başlayan Ecevit BIKTIM, 1999 yılında CHIP dergisinde Test merkezi koordinatörü ve 2006 yılında da PCMagazine ve EGM dergisinde Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yaptı. Çeşitli teknoloji portallarında Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yapan Ecevit BIKTIM ardından 2013 yılının Kasım ayında bünyesinde 4 farklı yayın organı (DonanimGunlugu.com, BT Günlüğü Dergisi, BTGunlugu.com ve kisadalga.com) bulunduran Eylül Medya ortağı olarak çalışmalarına devam etmekte.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting