Ana SayfaGenelZone True  : Profesyonel dünyanın sessiz kahramanı

Zone True  : Profesyonel dünyanın sessiz kahramanı

Logitech, Zone True kablosuz kulaklığıyla ses kontrolünü kullanıcıların hakimiyetine veriyor.  

  İş dünyasındaki verimi artırmak için geliştirilen Zone True kablosuz kulaklık, görüntülü toplantıların vazgeçilmezi oluyor. Kalabalık çalışma ortamlarında kolay kullanım sunan ürün, birinci sınıf gürültü önleyici mikrofon ve aktif gürültü engelleme özellikleriyle birlikte geliyor. Eş zamanlı olarak bilgisayara ve akıllı telefona bağlanmaya imkan sağlayan ürün, Logi Tune uygulaması üzerinden özelleştirilebiliyor ve kontrol edilebiliyor.

1660289307 Zone True Wireless 5 

Ses kontrolü kullanıcıların elinde

Gürültülü ortamlarda bile berrak bir ses kalitesi sunan Zone True kablosuz kulaklık, sahip olduğu 6 mikrofon sayesinde gelişmiş ses deneyimi, kademeli gürültü azaltma ve dinamik işleme yöntemi sunuyor. Sunulan bu özellikler ile kullanıcıların sesleri diğer seslerden kolaylıkla ayırt edilebiliyor. Rüzgar gürültüsünü ortadan kaldırmaya yardımcı olan kumaşıyla çevredeki seslerden etkilenmeden çalışabilmeyi mümkün kılarken, en içteki mikrofonu sayesinde kemik iletimi yoluyla sesi yakalıyor. Profesyonel ve olağanüstü bir ses kalitesi sunan ürün, hibrit ANC (etkin gürültü önleme) özelliği sayesinde dikkat dağıtıcı gürültülerin engellenmesi sağlıyor. Şeffaf Mod özelliği bulunan Zone True kablosuz kulaklık, kulaktan çıkarılmadan sohbet edebilmeyi ve etraftaki sesleri duyabilmeyi mümkün kılıyor.

Zone True

Zarafet ve sadelik Zone True kablosuz kulaklıkta bir araya geliyor

Kişisel deneyimleri ön planda tutan Logitech, geliştirmiş olduğu Zone True kablosuz kulaklığı sayesinde kullanıcıların kendi tarzlarını oluşturabilmesini sağlıyor. Zarafet ve sadeliğin bir araya gelerek oluşturduğu ahenk, profesyonellerin tarzlarına şıklık katıyor. Grafit ve Gül olarak iki modern renk seçeneği ile sunulan ürün, ihtiyaca özel farklı şekil ve boyutlarıyla da tercih seçeneklerini kullanıcıların beğenisine bırakıyor. Akustik performans ve gürültü izolasyonunu optimize etmek için üç farklı silikon kulaklık ucu ile birlikte gelen ürün, gün içerisinde konforlu çalışmaya yardımcı oluyor. Tek bir şarj ile ANC özelliği açıkken 5 saat, ANC özelliği kapalıyken 6 saat pil ömrü sunan Zone True kablosuz Bluetooth kulaklık, Microsoft Teams, Google Meet, Zoom, Cisco Webex, BlueJeans ve GoToMeeting gibi uygulama ve platformlarla birlikte kusursuz bir şekilde çalışma imkanı tanıyor.   

DARPA, Dünya’nın etrafına bir uydu ağı kurmak istiyor

Ecevit BIKTIM
Ecevit BIKTIMhttp://www.donanimgunlugu.com
Ecevit BIKTIM, Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Müh. ve Marmara Üniversitesi MBA derecelerine sahip. 1997 yılında PCMagazine dergisine donanım editörü olarak çalışmaya başlayan Ecevit BIKTIM, 1999 yılında CHIP dergisinde Test merkezi koordinatörü ve 2006 yılında da PCMagazine ve EGM dergisinde Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yaptı. Çeşitli teknoloji portallarında Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yapan Ecevit BIKTIM ardından 2013 yılının Kasım ayında bünyesinde 4 farklı yayın organı (DonanimGunlugu.com, BT Günlüğü Dergisi, BTGunlugu.com ve kisadalga.com) bulunduran Eylül Medya ortağı olarak çalışmalarına devam etmekte.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting