Zeynep Bastık Muud Ve Dünya Listelerinde Zirvede

Zeynep Bastık

Muud’da mart ayının en çok dinlenenleri açıklandı. En çok dinlenen yerli single listesinde Zeynep Bastık’ın “Lan” adlı şarkısı birinci sıraya yerleşti. Yerli sanatçılar kategorisinde ise pop müziğin sevilen ismi Semicenk zirvede yer alırken, yerli albümler sıralamasında da yine Semicenk’in albümü “Karışık Kaset” Muud listelerinin en tepesindeki yerini korudu. 

Muud’da mart ayının en çok dinlenen isimleri ve albüm listeleri belli oldu.

Zeynep Bastık “Lan” ile dünya listelerinde zirvede

 Muud kullanıcılarının son aylarda en çok dinlediği isimler arasında yer alan Zeynep Bastık, yeni parçası “Lan” ile en çok dinlenen yerli single listesinin lideri oldu. Kısa sürede büyük beğeni alan şarkının söz ve müziği Mabel Matiz’e ait. Parça global listelere girerek, milyonlarca kez dinlendi ve rekor kırdı.

Zeynep Bastık

Ayın En İyi Çıkış Yapan Sanatçıları

Muud’da mart ayının en iyi çıkış yapan sanatçılar listesinde ilk sırada pop müziğin sevilen isimlerinden Sıla, “Yağmur” adlı şarkısıyla zirvenin sahibi oldu. Sıla’nın ardından İkilem’in “Ne Mutsuzum Ne De İyi” isimli maxi single’ı ve Yalın’ın “Deliler Okulu” dikkat çekiyor. Tyla ise en iyi çıkış yapan yabancı sanatçılar arasında yerini aldı.

Yabancılarda birinci Ariana Grande

Müzik platformu Muud’da mart ayının en çok dinlenen yabancı albüm ve sanatçı listelerinde zirvenin sahibi Ariana Grande oldu. İki Grammy ödüllü sanatçının “Eternal Sunshine” albümü en çok dinlenen yabancı albüm listesine birinci sıradan girdi.

Samsung Galaxy S24 inceleme: Tek elde kullanıma uygun amiral gemisi!