Ana Sayfa Genel Youtuber video çekerken bakın başına neler geldi: Ortalık fena karıştı

Youtuber video çekerken bakın başına neler geldi: Ortalık fena karıştı

Genç bir YouTuber video çekerken başına hiç tahmin etmeyeceği işler geldi. Böylesi muhtemelen ilk defa yaşandı. Hadi gelin konuyla alakalı bütün detaylara birlikte bakalım.

Sıradan bir gün genç bir youtuber video çekerken çok ilginç olaylar yaşandı. YouTube videosu çekmek için insanlar bazı şaka senaryoları yazıyor. Bunları uygularken kağıt üzerindeki gibi olmuyor. Muhtemelen YouTube platformuna baktığınızda karşınıza onlarca şaka videosu çıkacaktır. Ancak bu seferki şaka gerçekten de güldürmedi.

ABD’nin Tenessee eyaletinde yaşanan bir olay tüyleri diken diken etti. 20 yaşındaki Timothy Wilks ve bir arkadaşı YouTube hesapları için video çekerken silahla vuruldu. Peki ne yaptılar da başlarına böylesine korkunç bir facia geldi.

Youtuber beklemediği bir tepkiyle karşılaştı

Genç YouTuber elinde kasap bıçağı ile soygun yapma şakası için gerekli bütün senaryoları düzenledi. Kasap bıçağı ayarlandı ve şaka amacıyla toplanmış olan bir grubun üzerine yürüdü. Grubun içerisinde yer alan bir adam elinde kasap bıçağı olduğunu fark etti.

Youtuber video çekerken
Genç youtuber bu bıçak ile oradakileri korkutup soygun yapmayı amaçlıyordu. Bunu video kaydı yaparak YouTube üzerinden paylaşacaktı. Böylece takipçi sayısını artıracak veya beğeni kazanacaktı. Her ne kadar amacı bu yönde olsa bile işler çığırından çıktı. Grupta yer alan bir adam silahını çekerek onu vurdu.

20 yaşındaki bu genç ne yazık ki olay yerinde hayatını kaybetti. YouTube platformu için videolar hazırlayan bu genç adam boşu boşuna can vermiş oldu. Onu vuran adam ile ilgili bazı detaylara ulaşıldı. Adamın verdiği ifadeye göre çocuğun video çektiğinden haberi yoktu. Bu nedenle şaka olduğunu bilmiyordu.

YouTube videolarından direkt olarak alışveriş yapılabilecek!

Son dönemlerde TikTok veya YouTube için çekilen videolarda bu tür kazalar çok yaşanıyor. Peki siz yaşanan böyle kazaları nasıl değerlendiriyorsunuz?

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting