YouTuber, kafasını çimento dolu fırına soktu. Bakın sonra ne oldu…

mal1

Dünya giderek daha tehlikeli bir yer halini alıyor ve bunda bilinçsiz YouTuber’ların da payı var.

YouTube başta olmak üzere sosyal medyada gündem yaratmak için bazı insanlar artık cidden “gereksiz” şeylerle uğraşmaya başladı. Bir süre önce ülkemizden bir YouTuber, canlı bomba taklidi yaparak bunu izleyicileriyle paylaşmak istemiş, ancak polisler tarafından yakalanmıştı. Zira böyle bir şeyin şakası dahi korkunçtu. Şimdi vereceğimiz haber ise, yurt dışından.

22 yaşındaki Jimmy Swingler’ın YouTube’da TGFbro isimli bir kanalı var ve takipçileri için ilginç videolar çekmeye çalışıyor. YouTuber, geçtiğimiz günlerde yaptığı bir video denemesinde ise neredeyse ölüyordu. Peki ne mi yaptı?

YouTuber, kafasını çimento dolu fırına soktu. Bakın sonra ne oldu...

YouTuber, içi çimento dolu bir mikro dalga fırına kafasını soktu ve bir süre böyle bekleyerek bu anları da videoya almaya başladı. Tabii bir grup arkadaşıyla birlikte. Ancak işler pek umulduğu gibi gitmedi ve çimento kurumaya başladıkça Swingler’ın da içeride nefes alması zorlaştı. Bu sırada arkadaşları devreye girerek onu kurtarmaya çalıştılarsa da başarılı olamadılar ve sonunda itfaiye ekiplerinden yardım istediler. Olay yerine gelen ekipler, ölmek üzere olan yayıncıyı 1 saat süren çalışmanın sonucunda kurtarmayı başardı.

Yabancı basında bu haber, “YouTube salağı” başlığıyla verildi.

Umarız artık bu tip saçma hareketlerden vazgeçilir…

TP-Link Neffos X1 Max inceleme