Ana sayfa Genel Mobil fotoğrafçılık ve Raw kalitesi

Mobil fotoğrafçılık ve Raw kalitesi

Mate 10 Pro ve diğer premium modellerinde RAW özellikte fotoğraf kaydetme imkanı sunan Huawei; mobil fotoğrafçılık alanında profesyonelliği tüm kullanıcılarına sunuyor.

Mobil fotoğrafçılık ta  Raw kalitesi ile tanışın. Raw fotoğraf, dijital makinelerin negatifi olarak tanımlanan bir format özelliği taşıyor. Raw olarak çekilen fotoğraflar; iyi baskı alabilmek için en iyi format özelliğindedir, gürültü azaltma işlemi uygulanabilir; fotoğrafın içerdiği bilgi bozulmadan beyaz dengesi düzeltilebilir ve fotoğrafa ait tüm bilgiyi içerisinde tutan format olduğu için ileriye dönük saklama için en uygun formattır.

Mobil fotoğrafçılık 5

Mobil fotoğrafçılık ile kalite fotoğraflar

Fotoğraf sektöründe köklü bir geçmişe sahip olan Leica ve üstün teknolojileri ile ilgi çeken Huawei, mobil fotoğrafçılıkta  devrim olacak nitelikte bir iş birliği yapıyor. Bu işbirliğinden hem üstün kalitede lensleri hem de mükemmel teknolojili akıllı telefonlarıyla fotoğraf tutkunu olsun olmasın herkesin gönlünde prestijin sembolü niteliğinde yer almaya devam ediyor.

Mobil fotoğrafçılık 4

İş birliği sonucu üretilen  lenslerden çıkan fotoğraflar ise adeta imza niteliği taşıyor; diğer lenslerle çekilmiş fotoğaflara asla benzemiyor. Mükemmel keskinliği, renk dağıtmıyor olması ve yansımaları önleme özelliklerine sahip olan lensler; hiçbir lenste  bulunmayan özellikleri ile mobil  fotoğrafçılığa bambaşka bir boyut getiriyor.  Huawei, kullanıcılarını mobil telefonlarında üstün nitelikli Leica lensler ile adeta cebimizde profesyonelliğin keyfini yaşatmaya davet ediyor.

Mobil fotoğrafçılık 3

Doğanın tüm renklerini keşfedin

Yüksek çözünürlük ve benzersiz lensler ile mobil fotoğrafçılığa yeni bir boyut getiren Huawei akıllı telefonlarında; günün her anı çektiğiniz fotoğraflar artık profesyonel fotoğraf niteliğinde arşivleniyor. Telefondan çekilen fotoğraf algısını değiştiren Huawei; mobil fotoğrafçılık konusuna oldukça iddialı yaklaşarak sunduğu mükemmel alan derinliği, farklı efektleri ve manuel ayarları ile her ortamda üstün kalitede fotoğraflar çekmenizi sağlıyor.

Mobil fotoğrafçılık

Donanımı, yeni nesil teknolojisi ve üstün performansı ile hiç durmayan bir yaşam tarzı için kesintisiz performans sunması; artık her anınız bir anı niteliğine bürünüyor.

Çin’in İkinci Yerli Uçak Gemisi 2 Yıl İçinde Denize İndirilecek!

Ecevit BIKTIMhttp://www.donanimgunlugu.com
Ecevit BIKTIM, Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Müh. ve Marmara Üniversitesi MBA derecelerine sahip. 1997 yılında PCMagazine dergisine donanım editörü olarak çalışmaya başlayan Ecevit BIKTIM, 1999 yılında CHIP dergisinde Test merkezi koordinatörü ve 2006 yılında da PCMagazine ve EGM dergisinde Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yaptı. Çeşitli teknoloji portallarında Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yapan Ecevit BIKTIM ardından 2013 yılının Kasım ayında bünyesinde 4 farklı yayın organı (DonanimGunlugu.com, BT Günlüğü Dergisi, BTGunlugu.com ve kisadalga.com) bulunduran Eylül Medya ortağı olarak çalışmalarına devam etmekte.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler