YouTube yeni bir güncelleme alacak

YouTube, yalnızca reklamları kaldıran daha ucuz bir 'Premium Lite' aboneliğini deniyor

YouTube, dünyanın en büyük video paylaşım platformu Youtube yeni bir güncelleme alıyor. Geçtiğimiz dönem ilerleme çubuğuna dokunarak video arama özelliğini kaldırdığında, kullanıcılardan olumsuz yorumlar alırken bu seferki güncelleme ile bunu unutturacak gibi duruyor.

Google Youtube’u satın aldığından beri video paylaşım platformu gücüne güç katarak devam etti. Mevcut olarak her saniye platformda milyonlarca saniye harcanıyor. Bunun ile beraber platform kullanıcılarını platformunda tutmak için de güncellemelerine devam ediyor.

Yeni güncellemeye gelecek olursak; şu anda, Android veya iOS cihazlarda YouTube videoları aramakistiyorsanız, ihtiyaca göre ekranın sol veya sağ tarafına iki veya birden çok kez dokunmanız gerekecek . Aynısını elde etmek için ilerleme çubuğunu da sürükleyebilirsiniz. Ancak bu iki seçenek, bazı kullanıcılar için ilerleme çubuğunda belirli bir noktaya dokunmak kadar sezgisel olmadığı söyleniyor.

YouTube Shorts artık dünya çapında 100 ülkede mevcut

Şimdi, Android Police tarafından hazırlanan bir rapora göre Google, YouTube’da video aramak için başka bir hareket sunuyor. Bu hareket, kullanıcıların ekrana dokunup basılı tutmasını ve ardından sola veya sağa kaydırmasını gerektiriyor.

Yeni hareket, Android v16.31.34 beta veya daha fazlası için YouTube uygulamasında belirli birkaç kullanıcı için sunucu tarafı güncellemesi olarak sunuluyor. Başka bir deyişle, yeni özellik şu anda açık test aşamasında. Bu nedenle, şu anda tüm kullanıcılara ulaşıp ulaşmayacağını kesin olarak söyleyemeyiz. Ancak özelliğin tüm kullanıcılara ulaşmasıyla bu yeniliğin çok beğenileceği açık diyebiliriz.

Galaxy Z Fold 3 tüm özellikleri ile ortaya çıktı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir