Ana sayfa Genel YouTube video yayın tarihleri bozuldu

YouTube video yayın tarihleri bozuldu

Video paylaşım devi YouTube video yayın tarihlerinin gösteriminin bozulduğunu ve sorunu çözmek için üzerinde çalıştıklarını duyurdu.

YouTube video tarihlerini bozdu

Son iki haftadır YouTube’a girenler, videoların ne zaman yayınlandığını gösteren tarih bilgisinin ortadan kaybolduğunu fark ettiler.

Kullanıcılar ilk aşamada YouTube’un tarih bilgisini sayfanın başka bir bölgesine sakladığını düşünse de, sorun aslında bir bug’dan kaynaklanıyordu. Tasarımdaki bir hata nedeniyle tarih bilgisi Like sayılarının altında kalıyordu.

YouTube, videonun tarihini görmek isteyenlerin şimdilik tarayıcının boyutunu değiştirmek veya ekrana zoom-in zoom out yapmanın yeterli olduğunu duyurdu. Ancak bu sorunun çözümü için çalıştıklarını da vurguladılar.

Google şimdi video paylaşım uygulamasını güncelleyene kadar videoların tarihini görmekte biraz zorlanacağız gibi anlaşılıyor.

iOS’te zararlı yazılım sayısı artıyor!

Süleyman Sertkayahttp://www.donanimgunlugu.com
Üniversite'nin ardından kendini Bilgi İşlem sektöründe bulan Süleyman şimdilerde Donanım Günlüğü'ne dışarıdan destek veriyor. Donanım konusunda uzman olan yazarın çözemeyeceği sorun yok.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler