Ana sayfa Akıllı Telefon Yeni Pixel Modellerini Kim Üretecek?

Yeni Pixel Modellerini Kim Üretecek?

Google, geçtiğimiz yıl çıkardığı Pixel ve Pixel XL’ın haleflerini bu yıl satışa sunacak. Bu telefonları kimin üreteceği ile ilgili yeni bilgiler ortaya çıktı.

Bildiğiniz gibi Google geçtiğimiz yıl Pixel adını taşıyan yeni bir akıllı telefon serisi başlattı. Geçtiğimiz yıl Pixel ve Pixel XL’ı satışa çıkaran şirket, bu yıl da bunların haleflerini satışa çıkarmaya hazırlanıyor. Google henüz resmi bir açıklama yapmadı ama her iki telefonun da bu yılın yarısında satışa çıkması bekleniyor. Merak edilen soruların başında ise bu telefonları kimin üreteceği geliyor.

Gelen son haberlere göre bu yılki Pixel modellerinden birini Güney Koreli teknoloji devi LG üretecek. LG’nin üreteceği bu yeni Pixel modeli Taimen kod adıyla hazırlanıyor. Telefon hakkında sızdırılan bilgiler bu telefonun hazırlık aşamasındaki iki telefondan daha büyük boyutlu olanı olduğunu gösteriyor. Yani bu yıl çıkan yeni Pixel XL’ı LG üretecek. Yeni Pixel’i kimin üreteceği ise belirsizliğini koruyor.

Apple Sürücüsüz Araç İddialarını Doğruladı

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler