Yeni LG OLED evo izleyicileri büyülemeye hazır

LG Oled Evo

LG’nin en yeni OLED TV’leri LG Oled Evo , üstün kendinden aydınlatmalı görüntü kalitesi, güçlü görüntü işleme teknolojileri, daha fazla akıllı özellikler ve hizmetler sunan güncellenmiş webOS sürümü ile izleme deneyimini en üst noktaya taşıyor.

LG’nin 2023 OLED serisinin en üst modelleri Z3, G3 ve C3 OLED evo TV’lerden oluşuyor. Yeni modeller,  LG OLED evo teknolojisi ve yeni 6.Nesil α9 AI İşlemci’nin hassasiyeti ve performansı sayesinde daha yüksek parlaklık ve renk doğruluğunun yanı sıra inanılmaz netlik ve ayrıntı sağlıyor.

LG Oled Evo

En yeni Alpha serisi işlemci, en üstün görüntü ve ses kalitesi sağlamak için LG’nin en gelişmiş yapay zeka destekli derin öğrenme teknolojisini kullanıyor. Gelişmiş AI Görüntü, daha iyi netlik için iyileştirilmiş yükseltme ve her karede derinliği ve ayrıntıyı ortaya çıkarmaya yardımcı olan gelişmiş dinamik ton eşleme sunuyor.

Ayrıca bu özellik, daha gerçekçi bir HDR kalitesi sağlamak için insanların yüzleri gibi önemli nesneleri algılayan ve iyileştiren bir resim işleme teknolojisini de içeriyor. Görüntü optimizasyonuna ek olarak, 6.Nesil α9 AI İşlemci, Gelişmiş AI Ses özelliği ile TV’nin dahili hoparlör sisteminden sanal 9.1.2 surround ses sunarak sürükleyici deneyimi tamamlıyor.

LG Oled Evo

Yeni LG OLED evo serisindeki bir diğer önemli yenilik, parlaklığı yüzde 70’e kadar artırmak için yepyeni bir ışık kontrol yönetimi ve ışık arttırma algoritmaları içeren LG’nin Brightness Booster Max teknolojisi. Bu teknoloji ile, parlaklık, piksel bazında haritalanıyor ve kontrol ediliyor, böylece daha keskin, daha gerçekçi görüntüler elde ediliyor.

G3 LG OLED evo serisi, duvarla mükemmel uyum sağlayan One Wall Design tasarımına sahip. Özel olarak tasarlanmış dahili askı aparatı sayesinde duvara boşluksuz olarak monte edilerek her boyutta aynı minimalist görünümünü sağlıyor ve yaşam alanı ile mükemmel uyumu yakalıyor.

LG Oled Evo

2023 LG OLED serisi, güncellenmiş webOS sürümü ile daha kişiselleştirilmiş bir kullanıcı deneyimi sağlıyor. En güncel webOS sürümünü içeren yeni modeller, çok sayıda kişiselleştirme seçeneği ve her zamankinden daha fazla kullanım kolaylığı sunan yeniden tasarlanmış bir kullanıcı arabirimi sunuyor. Yeni “Hızlı Kartlar” özelliği, kullanıcılara en çok kullandıkları içerik ve hizmetlere gruplandırılmış kategoriler bazında (Home Office, Oyun, Müzik, Spor vb.) kolay erişim imkanı tanıyor. Yeni webOS, kullanıcıların izleme alışkanlıklarına göre belirlenen, kendi tercihlerine göre hazırlanmış kişiselleştirilmiş önerilerin keyfini çıkarmasını kolaylaştırıyor.

Ev sineması deneyimini en üst seviyeye çıkaran yeni LG OLED serisi, Dolby Vision ve Dolby Atmos’un üstün görüntü ve ses geliştirme özelliklerini desteklemeye devam ediyor. Dahası, bu yılın LG TV’leri, DTS:X tarafından desteklenen IMAX enhanced formatında sürükleyici çok kanallı surround ses sunarak en yeni LG sound bar modelleri ile kusursuz entegrasyon sunuyor. LG TV ve sound bar , daha güçlü, daha sürükleyici ses üretmek için her iki ürünün ses kanallarından yararlanan WOW Orchestra özelliğini de içeriyor.

Black Panther Wakanda Forever, Disney+’a geliyor


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir