Ana sayfa Genel Yeni God of War için ilk sinyaller

Yeni God of War için ilk sinyaller

2018’de yılın oyunu seçilen God of War hakkında bazı yeni detaylar ortaya çıktı. Yoksa devam oyunu mu geliyor? İşte konu hakkındaki tüm detaylar.

Santa Monica ve Sony işbirliğiyle geliştirilen God of War geçtiğimiz yılın Nisan ayında raflardaki yerini almıştı. PS4 sahiplerinin merakla bekledikleri yapım, tahmin edildiği üzere başarılı bir satış rakamına ulaştı. The Video Game Awards tarafından da yılın en iyi oyunu olarak gösterilen God of War hakkında bazı yeni detaylar ortaya çıktı.

God of War için şaşırtıcı itiraf

Oyunun yönetmek koltuğunda oturan Cory Barlog, GoW’un en çok eleştirilen yönlerinden birine açıklık getirdi. Barlog, oyunda daha çok boss savaşına yer vermek istediklerini ancak bunun için yeterince zamana ve kaynağa sahip olmadıklarını söyledi.

GoW’u oynayanların genel görüşü, yapımda dişe diş çarpıştığımız, bize denk olan boss sayısının hayli az olmasıydı. Özellikle God of War 3’te tüm Olimpos tanrılarını dize getirdikten sonra, GoW’da bu kadar sığ bir boss yelpazesini kimse beklemiyordu.

Barlog, tasarladıkları ilk GoW oyununda fazlaca boss olduğunu fakat bu bossların her biri için 1.5 yıl ve 30 kişilik bir ekibe ihtiyaç olduğunu söyledi.

Projenin yetkili ismi bir sonraki oyunda daha fazla boss savaşının bulunacağının da sinyallerini verdi.

Muhtemelen GoW 2’de İskandinav mitolojisinden daha fazla yaratık ya da tanrıyla mücadele edebiliriz. Bekleyip göreceğiz.

Mortal Kombat 11 kapalı betası doğrulandı

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler