Yeni Apple Watch yuvarlak bir tasarımla gelebilir!

Apple Limited Edition Black Unity Watch 6 satışa sunuldu!

Apple yeni jenerasyonda Watch modelinin tasarımını tamamen değiştirebilir. Hatta iddialar doğru çıkarsa Apple dikdörtgen tasarım formundan vazgeçerek yuvalar tasarım formuna da geçiş yapabilir.

Yeni Apple Watch yuvarlak bir tasarımla gelebilir! Malum ilk jenerasyondan beri Apple Watch tasarımı aynı. Yani Cupertino merkezli şirket henüz köklü bir değişiklik yapmış değil. Apple Watch modellerinin geneline baktığımızda değişen fazla birşeyin olmadığını rahatlıkla görebiliyoruz.

Son birkaç yılda tasarım tarafında ufak değişiklikler yapan Apple, ekranı kasaya tam oturtarak, saatin daha geniş bir panele sahip olmasını sağladı. Fakat artık tasarım tarafında yapılabilecek fazla bir şey kalmadı.

Yeni Apple Watch yuvarlak bir tasarımla gelebilir!

Nitekim Apple da bu durumun farkında. Yani tasarım tarafında yapılacak çok fazla bir şey olmadığını onlar da biliyorlar. Peki yeni nesil Apple Watch nasıl bir tasarım çizgisine sahip olacak.

Apple watch 7

Apple’a yakın isimlerden biri olan Ming Chi Kuo’ya göre yeni nesil Apple Watch’ta ufak bir tasarım değişikliğine gidilebilir. Apple Watch Series 8’de dikdörtgen form yerine yuvarlak bir forma yer verilebilir.

Bunun haricinde Cupertino merkezli şirketin özellik tarafında bazı ekstralara yöneleceği ve yıllardan beri beklenen tansiyon ölçme özelliğinin yeni nesil Watch modeliyle geleceği konuşuluyor. Fakat az önce de belirttiğimiz üzere bu yıllardan beri konuşulan bir şey.

Yani Apple Watch Series 8’de de tansiyon ölçme gibi bir özellik bulunmazsa bu bizi çok fazla şaşırtmayacaktır.

Zam bu sefer oyun fiyatlarını vuracak!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir