Ana sayfa Akıllı Telefon Xperia XZ1 ve XZ1 Compact İlk Güncellemelerini Aldı

Xperia XZ1 ve XZ1 Compact İlk Güncellemelerini Aldı

Sony’nin çiçeği burnunda üst düzey iki telefonu Xperia XZ1 ve XZ1 Compact ilk güncellemelerini aldı. İşte güncellemenin getirdiği yenilikler!

Japon şirket, yeni telefonlarına ilk tazelemeyi verdi! 47.1.A.2.374 yapı numarasına sahip yeni sürüm, ekim ayı güncellemelerini kapsıyor. Çıkışının üzerinden 2 aya yakın süre geçen telefonlar, bu süre zarfında hiç güncelleme almamıştı. Yazılımsal olarak iyi hazırlanan final sürümleri, işleyiş kısmında hala daha bir yenilik almış değil. Bu da esasında Xperia XZ1 ve XZ1 Compact ikilisinin yazılım akıcılığı konusundaki başarısını gösteriyor.

En azından Sony’nin duyurularında cihaz yazılımında bir değişiklik olmadığı gözüküyor. Verilen bilgiye göre gönderilen güncelleme her ay yapılan düzenli güvenlik yamasından başkası değil. Güncellemeyi telefonunuzda göremiyorsanız Sony’nin PC yazılımı aracılığıyla kontrol edebilir veya OTA’nın size ulaşması için bir süre bekleyebilirsiniz.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Türkiye corona virüsü vaka sayısı

Türkiye corona virüsü vaka sayısı – 5 Nisan 2020

Türkiye'de corona virüsü vaka sayısı ve ölüm sayısı günden güne artış gösteriyor. Günlük resmi olarak açıklanan vaka sayılarını sizlere aktarıyor olacağız. Çin'in Wuhan kentinde 2019'un...

Son Haberler