Ana sayfa Akıllı Telefon Xperia XZ1 ve LG V30 karşılaştırması

Xperia XZ1 ve LG V30 karşılaştırması

IFA 2017’nin en çok dikkat çeken iki akıllı telefonunu karşı karşıya getiriyoruz. İşte Xperia XZ1 ve LG V30 karşılaştırması ile ilgili detaylar.

Almanya’nın Berlin kentinde düzenlenen IFA 2017’de gözler LG ve Sony’nin üzerindeydi. Akıllı telefon pazarının iki önemli ismi de yeni amiral gemisi modellerini teknoloji severlerin beğenisine sundu. Biz de bu yazımızda iki telefonu karşı karşıya getiriyoruz. Xperia XZ1 ve LG V30 karşılaştırması ile telefonların teknik özellikleri, tasarımları ve fiyatlarını karşı karşıya getiriyoruz.

Xperia XZ1 ve LG V30 karşılaştırması için ilk olarak tasarıma değineceğiz. Zira günümüzde akıllı telefon seçimlerinde kullanıcıların en önemli önceliklerinden birisi de tasarım diyebiliriz. Çünkü artık kullanıcıların birçoğu kalın çerçevelere sahip, ekran gövde oranı düşük telefonlardan pek hoşlanmıyorlar.

Peki tasarım anlamında hangi telefon daha modern bir çizgiye sahip? Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan Xperia XZ1 ve LG V30 karşılaştırması ile ilgili yazımıza geçelim.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Türkiye corona virüsü vaka sayısı

Türkiye corona virüsü vaka sayısı – 3 Nisan 2020

Türkiye'de corona virüsü vaka sayısı ve ölüm sayısı günden güne artış gösteriyor. Günlük resmi olarak açıklanan vaka sayılarını sizlere aktarıyor olacağız. Çin'in Wuhan kentinde 2019'un...

Son Haberler