Xiaomi’den Yeni Rekor !


Xiaomi’nin gözde modeli Xiaomi Mi 4 bugün Çin’de resmi olarak satışa sunuldu. Cihaz sahip olduğu üstün teknik özellikleri ve düşük fiyatıyla oldukça iddialı.

 

gsmarena_001 (2)

 

Xiaomi’nin gururla duyurduğu haberlere göre Xiaomi Mi 4’ün Çin’de piyasaya sunulan ilk parti stokları 37 saniye içerisinde tükenmiş. Bu satış başarısı hiç şüphesiz inanılmaz olarak tanımlanıyor. Ancak Şirketin tam olarak kaç adet cihaz satıldığını açıklamaması akıllarda soru işareti oluşmasına neden oluyor.

Eğer Xiaomi’nin Çin’de 37 saniye içerisinde sattığı Mi4 adeti 10.000 altında ise gelen haberin değeri bir ölçüde azalır diyebiliriz.

Xiaomi’nin Çin’de elde ettiği başarının bir benzeri Hindistan’da da gerçekleşti. Ancak Çin’de rekor kıran cihaz Mi 4’iken, Hindistan’da rekor kıran cihaz ilginç bir şekilde Mi 3.  Xiaomi Mi 4’ün piyasaya çıkmış olmasına rağmen yeterli teknik özellikleri ile  Xiaomi Mi 3’de oldukça tutulan bir cihaz olarak karşımıza çıkıyor.

Son olarak gelen haberlere göre  Xiaomi Mi 3’ün stokları Hindistan’da 5 saniye içerisinde tükenmiş. Bu da bir önceki rekor olan 39 saniyelik rekorun egale edildiği anlamına geliyor.

Son olarak Xiaomi ‘den gelecek satış rekoru haberlerinin sonu gelecek gibi gözükmüyor diyebiliriz.

 Chrome Ondan Vazgeçti!


YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin