Xiaomi yeni cihazlarını 15 Eylül’de tanıtacak

e2

Xiaomi, 15 Eylül için küresel bir lansman etkinliği planladı. Xiaomi 11T serisinin bu konferansta resmileşmesi bekleniyor. Bunun öncesinde, yaklaşan üç cihazın detayları ortaya çıktı.

Son gelen haberlere göre Xiaomi, Evergreen , Evergo ve Ingres olmak üzere üç akıllı telefon üzerinde çalışıyor . İlk ikisi aynı serinin parçası ve zaten biliniyor , son model için ise şu an herhangi bir bilginin bulunmadığını belirtelim.

Evergreen ve EverGo cihaz model numaralarını K16 ve K16A sırasıyla. Her ikisi de bir MediaTek yonga seti tarafından desteklenecek . Ayrıca, iki farklı birincil sensörle aynı kamera kurulumuna sahip olacaklar.

İkili, 50MP ana sensör, ultra geniş ünite ve telemakro atıcıdan oluşan üçlü bir kamera kurulumuna ev sahipliği yapacak. Xiaomi , bu telefonlar için iki farklı 50MP sensör tedarik edecek – OmniVision OV50C40 ve Samsung S5KJN1. Ultra geniş açılı lens ise Sony IMX355 sensör kullanacak.

Xiaomi 2

Ne yazık ki, Ingres hakkında hiçbir bilgi yok . Ancak önümüzdeki günlerde bu konuda daha fazla bilgi edinmeyi umuyoruz. Ek olarak, Evergreen ve Evergo hakkında daha fazla ayrıntıyı öğrenmek için sabırsızlanıyoruz.

Bunu söyledikten sonra, teknik özelliklere göre, bu telefonlar muhtemelen orta sınıf akıllı telefonlar olabilir. Bu nedenle, büyük olasılıkla yeni Xiaomi markasıyla değil, Redmi markasıyla piyasaya çıkacaklar.

Şirket 2021 yılında sayısız yeni model cihaz çıkarırken bunlara yenilerini eklemeye hazırlanıyor. Bu yeni cihazları ile beraber şirket android pazarındaki yerini sağlamlaştırmak istiyor.

Xiaomi, elektrikli araç sektörü için harekete geçti


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir