Xiaomi Mi5 ve Mi5 Plus Ne Zaman Satışa Çıkacak?

xiaomi mi5

Çinli telefon üreticisi Xiaomi’nin yeni model amiral gemisi telefonları Mi5 ve Mi5 Plus özellikleriyle adeta gövde gösterisi yapmakta.

En iyi 5 Çinli cep telefonu üreticisinde Xiaomi 1. sırada yer alıyor. Sessiz sedasız bir şekilde yaptığı çalışmalarla firma satış başarıları kazanmış durumda.

Xiaomi; Çin için adeta bir para kasası görevi görmekte. Zira ülkeye sıcak para girişinin en başkahramanı olarak adından söz ettirmekte. Xiaomi müşteri portföyüsünü geliştirerek diğer ülkelerden de kasasına sıcak para aktarmak istiyor.

Çinli şirket kendi ülkesinde çok popüler ama diğer ülkelerde de popüler olmak için çalışmalar planlıyor. Xiaomi ilk süksesini Temmuz 2014 yılında Mi4 amiral gemisi telefonu ile yapmıştı.

xiaomi-mi5

Yakın bir zaman içinde yeni akıllı telefonları ile ilgili bilgiler sızdırılan şirketin yeni telefonları ile ilgili çıkış tarihi bilgileri henüz gelmiş değil.

Bize gelen bilgilere göre şirket yeni model akıllı telefonlarını geçen yıl olduğu gibi Temmuz ayında satışa çıkaracak. Telefonun ülkemizde de satışa sunulup sunulmayacağını bilmiyoruz. Son olarak da fiyatla ilgili bizlere ulaşan herhangi bir bilgi yok.

Türk Telekom Avea’nın Hisselerinin Tamamını Alacak


Yorumlar kapatıldı.