Xiaomi Mi A2 için Android 9.0 Pie müjdesi!

Xiaomi Mi A2 için Android 9.0 Pie 2

Xiaomi Mi A2 için Android 9.0 Pie güncellemesi için çalışmalara başlandığı duyuruldu. Orta segment telefon olan Xiaomi Mi A2’nin Android 9.0 Pie güncellemesini alacak olması, Xiaomi’nin güncelleme konusunda titiz davrandığını gösteriyor.

Çinli üretici Xiaomi son dönemde üretmiş olduğu ve her segmente hitap eden telefonlar ile büyük beğeni toplamıştı. Özellikle ülkemizde telefon fiyatlarının fırlamasını kendi lehine çevirip zam yapmayan Xiaomi, şimdi de güncelleme konusundaki farkını ortaya koymak için kolları sıvadı.

Xiaomi Mi A2 için Android 9.0 Pie için düğmeye basıldı!

Yeni Hyundai KONA

Firmanın orta-üst segment telefonu olan Xiaomi Mi A2 için bugün Android 9.0 Pie güncellemesi için çalışmalara başlandığı açıklandı. Xiaomi Mi A2  için beta aşamasında olan Android 9.0 Pie, telefona yeni özellikler eklemenin yanında performans iyileştirmeleri ile de telefonun gücüne güç katacak.

Xiaomi Mi A2 için Android 9.0 Pie

Batarya konusunda Android 9.0 Pie ile gelen yenilikleri Mi A2 modeline ekleyen Xiaomi, beta testlerini belli başlı kullanıcıları üzerinde yapıyor. Tahminlere göre; Mi A2 için Android 9.0 Pie güncellemesi 2019’un ilk aylarında kullanıcılara sunulacak.

Samsung çentik tasarıma geçiş yapıyor!

Xiaomi’nin bu denli hızlı davranması, Samsung, Nokia ve Huawei gibi devleri düşündürecek gibi görünüyor. Bakalım Android 9.0 Pie güncellemesini stabil olarak orta ve üst segment telefonlarına sunan ilk firmalar hangileri olacak?


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir