Ana sayfa Akıllı Telefon Xiaomi Mi 9 Pro 5G videoda ortaya çıktı

Xiaomi Mi 9 Pro 5G videoda ortaya çıktı

Xiaomi’nin 24 Eylül’de tanıtacağı yeni amiral gemisi modeli Mi 9 Pro canlı canlı görüntülendi. İşte Xiaomi Mi 9 Pro 5G hakkındaki son detaylar.

Akıllı telefon pazarının önemli isimlerinden biri olan Xiaomi yeni amiral gemisi modelleri Mi 9 Pro ve Mi Mix 4’ü 24 Eylül’de düzenleyeceği özel etkinlikte tanıtacak. Şimdiye kadar sızdırılan bilgilere göre tanıtılacak olan her iki modelin de 5G teknolojisini destekleyeceğini biliyoruz.

Çinli üretici yeni modellerinde Qualcomm’un üst seviye yonga seti Snapdragon 855+’dan yayınlanacak. Pek çok premium özellikle gelecek olan modeller şimdiden teknoloji tutkunlarını heyecanlandırmış durumda.

Geçtiğimiz günlerde Xiaomi Mi 9 Pro 5G’de yer alan ters şarj özelliği sayesinde AirPods’un nasıl şarj edildiğine şahit olmuştuk. Bu videonun üzerinden çok geçmeden Mi 9 Pro ile ilgili yeni bir sızıntı daha gerçekleşti. Dilerseniz bahse konu bu sızıntıya aşağıdan göz atabilirsiniz.

Sızdırılan görüntüler sayesinde Xiaomi Mi 9 Pro 5G’nin tasarım hatları tam anlamıyla gözler önüne seriliyor. Açık konuşmak gerekirse, geçtiğimiz ay sızdırılan görüntüler ile arasında pek bir fark yok.

Tekrardan dip not olarak hatırlatalım. Xiaomi 2 üst segment modelini de 24 Eylül’de düzenleyeceği etkinlikte tanıtacak.

Xiaomi Mi 9 Pro 5G ile AirPods şarj ettiler!

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Google Stadia Türkiye’de başarılı olabilir mi?

Google’ın kısa süre önce belli ülkelerde kullanıma sunduğu Stadia ülkemizde başarılı olabilir mi? İşte Google Stadia için olası Türkiye senaryoları. Teknoloji ve yazılım dünyasının önde...

Son Haberler