Xiaomi Mi 9 Pro 5G ile AirPods şarj ettiler!

sddefault 2

Xiaomi’nin önümüzdeki günlerde tanıtacağı Xiaomi Mi 9 Pro 5G ters şarj özelliği sayesinde AirPods’u kısa sürede şarj edebiliyor! İşte konu hakkındaki detaylar.

Akıllı telefon sektörünün önde gelen isimlerinden biri olan Xiaomi 24 Eylül’de özel bir etkinlik düzenleyecek. Çinli üretici düzenleyeceği bu etkinlikte Xiaomi Mi 9 Pro 5G ve Mi Mix 4 modellerini tanıtacak.

Mi 9 Pro 5G hakkında şimdiye kadar pek çok sızıntıyla karşılaştık. Bu bağlamda telefonun 4000 mAh batarya, 40W hızlı şarj, 30W kablosuz hızlı şarj ve 10W ters şarj özellikleriyle geleceğini biliyoruz.

Buradaki asıl önemli nokta ise 10W ters şarj özelliği. Günümüzde pek çok kablosuz şarj cihazı bile bu teknolojiyi desteklemiyor. Dolayısıyla 10W ters şarj özelliği Mi 9 Pro 5G için önemli bir artı diyebiliriz.

Genel olarak bu özellik ne işimize yarayacak diye düşünebilirsiniz. Görünen o ki Mi 9 Pro 5G’nin ters şarj özelliği özellikle AirPods kullanıcıları için hayli kullanışlı olacak.

Geçtiğimiz gün YouTube üzerinden paylaşılan bir videoda Mi 9 Pro 5G ile AirPods’u şarj ettiler. Dilerseniz bu videoya yukarıdan göz atabilirsiniz.

iPhone 11 Pro Max parçalarına ayrıldı