Ana sayfa Akıllı Telefon Xiaomi gelecek planlarını oluşturmaya başladı

Xiaomi gelecek planlarını oluşturmaya başladı

Çinli teknoloji devi Xiaomi gelecek dönemde birçok yeni akıllı telefon modeli piyasaya sürmeyi planlıyor. Yeni modeller yetkili kuruluşlara tescil edilmeye başlandı.

Akıllı telefon pazarında ilk beşte yer alan Xiaomi, bu yerini koruyarak arttırmanın planlarını şimdiden yapmaya başlamış gözüküyor. Yapılan marka tescilleri firmanın planlarını ortaya çıkarmış oldu.

Xiaomi yeni seriler ile bizleri karşılayabilir

Avrasya Ekonomik Komisyonu’na yapılan marka tescili başvurusu, 2023 yılına kadar kullanmayı düşündüğü telefon modellerini ortaya çıkarmış durumda. Bildiğimiz serilerin haricinde yeni seriler bizleri karşılmaya oldukça yakın gözüküyor.

İlk olarak Xiaomi Mi 7 Lite adında bir telefon ile pazara gelmek istiyor. Bu ay sonunda tanıtılmasına kesin gözüyle bakılan Mi 7 amiral gemisinin ardından donanım olarak azaltılmış bir Mi 7 Lite modeli de Asya ve Avrupa’da satışta olacak. Bunun yanında Mi Mix 3S de planlar arasında gözüküyor. Tahmini olarak gelecek yıl içerisinde bu model kullanıcıların cebindeki yerini alacak gibi gözüküyor.

Listede ikinci olarak ise Mi S adında yeni bir seri gözüküyor. Mi S1, Mi S2, Mi S3 şeklinde sıralanması beklenen yeni seri önümüzdeki yıllarda dikkatleri üzerine çekebilir. Ayrıca Redmi S1 ve Redmi S3 isimlendirmeleri de listede yer alıyor. Tüm bunların yanı sıra Android Go programı için  Redmi A1 ve Redmi A2 yeni serileride ön plana çıkıyor.

Son olarak ise Redmi Note 6, Redmi Note 6A, Redmi Note 6A Prime, Redmi Note 6 Prime, Redmi 6 Plus ve Redmi 6A Plus isimleri gelecek modeller arasında gözüküyor.

xiaomi

Tüm isimlerin kesinlikle bir modelde yer alacağının garantisi olmadığını söyleyebiliriz. Sonuç olarak Xiaomi, bu isim tescillerini yaptırarak nasıl bir model ailesi planladığını ortaya çıkarmış oluyor.

ZTE Amerika’da tekrar ürün satabilir mi?

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler