Ana SayfaGenelXiaomi elektrikli scooter yelpazesini genişletiyor

Xiaomi elektrikli scooter yelpazesini genişletiyor

Son zamanların en çok tercih edilen araçlarından biri olan elektrikli scooter ailesinin yeni üyesi Xiaomi’den geliyor.

Xiaomi elektrikli scooter yelpazesini genişletiyor. Teknoloji dünyasının en üretken isimlerinden biri olan Xiaomi, akıllı telefondan tablete, akıllı hoparlörden saate, onlarca farklı kategoride ürün geliştiren bir şirket. Xiaomi’nin yeni bir pazara girmesi için, o pazarda biraz olsun ışık görmesi genellikle yeterli oluyor. Elektrikli scooter sektörü ise, Çinli teknoloji devinin istediği ışığı fazlasıyla yayan bir pazar.

scooter 2

Elektrikli scooter pazarı, özellikle pandemi döneminde bir hayli ilgi görmüş ve buna bağlı olarak da çok hızlı bir şekilde büyümüştü. Ancak Sezar’ın hakkı Sezar’a, Çinli teknoloji devinin bu piyasaya girişi pandemiden çok daha önce, 2016 yılında olmuştu.

ingiltere e-scooter

Xiaomi elektrikli scooter yelpazesini genişletiyor

İşte oldukça uzun bir süredir elektrikli scooter üreten Xiaomi, yeni modeli Electric Scooter 4 Pro üzerinde yürüttüğü çalışmaları da tamamladı. Avrupa Uygunluk Belgesi sertifikası almak için gerekli evrak işlemlerinin tamamlanması aşamasında varlığından emin olduğumuz yeni modelin, önümüzdeki günlerde Avrupa’da satışa sunulması bekleniyor.

Elektrikli Scooter düzenlemesi

Bununla birlikte teknoloji dünyasının ilgisi şu sıralar daha çok akıllı telefon ve tabletlerin üzerine yoğunlaşmasından olsa gerek, bugüne kadar Xiaomi Electric Scooter 4 ile alakalı önemli bir sızıntı paylaşılmış değil. Bu nedenle de, yeni scooter modelinin nasıl bir bataryaya sahip olduğunu, bataryasının ne kadar süre içerisinde dolduğunu, tek bir şarjla ne kadar yol alabildiğini ve bunlar gibi daha nice önemli özelliğini şu an için bilemiyoruz. Ancak merak etmeyin, eğer bu ilk sızıntılar doğruysa, söz konusu sorularımızın yanıtlarını almamız da bir hayli yakın demektir.,

Black Shark 5 özellikleri ile meydan okuyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting