Ana sayfa Oyun Xbox'tan PlayStation'a cevap! Xbox E3 2020 etkinliğine katılacak!

Xbox’tan PlayStation’a cevap! Xbox E3 2020 etkinliğine katılacak!

Sony’nin resmi olarak E3 2020 etkinliğine katılmayacağını açıklamasının ardından Xbox cephesi de bir açıklama yaptı. Xbox E3 2020 etkinliğine katılacak!

Sony cephesi sabah saatlerinde Haziran ayında düzenlenecek olan E3 etkinliğine katılmayacağını açıklamıştı. Geçtiğimiz yılda da E3’e katılmayan Sony, yeniliklerini ayrı bir etkinlikte sergilemişti. Sony bu yılda da aynı politikayı izleyecek ve PlayStation 5’i ayrı bir etkinlikte tanıtacak.

PlayStation son 10 yılın en iyi oyununu seçti!

Bu gelişmelerden sonra Xbox cephesinden de bir açıklama geldi. Xbox’ın patronu olan Phil Spencer bugün attığı Tweet ile E3 2020 etkinliğine katılacaklarını açıkladı. Phil Spencer; “Ekibimiz E3 üzerinde çalışıyor, elimizdekileri bizi seven herkesle paylaşmayı dört gözle bekliyoruz. 2020 yılı Team Xbox için bu yolculukta bir kilometre taşı yılıdır.” ifadelerini kullandı.

Xbox, geçtiğimiz yıl elindeki fırsatı tersiyle itmişti. Xbox Series X için büyük umut barındıran Xbox ekibi, bu yıl bombayı patlatacak gibi görünüyor. Yeni nesile Xbox Series X ile girecek olan Microsoft ekibi, The Game Awards 2019 etkinliğinde konsolunu göstermişti. E3 etkinliğinde ise konsolun teknik özelliklerinin yanında yeni oyunlar da tanıtılacak.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

En çok şarj tüketen uygulamalar 2020

Akıllı telefonların bitmek tükenmek bilmeyen en büyük sorunu; çabuk tükenen şarjı. Peki en çok şarj tüketen uygulamalar hangileri? Cevabı makalemizde. Akıllı telefonlar son 10 yıllık...

Son Haberler